Çözüldü HP Omen 15 BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

semihozel22

Kilopat
Makaleler
1
Romalılar, yarın proglamlama sınavım var ve benim PC daima mavi ekran veriyor.

Şöyle ki HP Omen laptopumda 2*4 GB RAM vardi yukseltmek için 2*8 GB RAM aldim ama bugün taktigimdan beri surekli BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO mavi ekrani alıyorum. Eski RAM'i takip tekrar denedim ama degisen bir şey yok. Yardimci olabilir misiniz?
Sistem Özellikleri:

R7 5800H
RTX 3060

Çözüm
Muhtemelen Windows'la alakalı bir sorun. Sistem geri yükleme yapabiliyorsanız yapın. Geri yükleme noktası yoksa PC'yi Windows USB'si ile boot edin ve Başlangıç Onarma yapmayı deneyin. Sorun buna rağmen devam ederse tekrar kurulum yapmanız gerekmekte. Sorunu çözerseniz bildirirseniz sevinirim, kolay gelsin.
Muhtemelen Windows'la alakalı bir sorun. Sistem geri yükleme yapabiliyorsanız yapın. Geri yükleme noktası yoksa PC'yi Windows USB'si ile boot edin ve Başlangıç Onarma yapmayı deneyin. Sorun buna rağmen devam ederse tekrar kurulum yapmanız gerekmekte. Sorunu çözerseniz bildirirseniz sevinirim, kolay gelsin.

Çözüm
Of teşekkürler, çözümün bu kadar basit olmasına sevindim. Şu an bilgisayardan yazıyorum. Çözüldü olarak işaretlenebilir.
Geri yükleme yaptım yalnızca bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı