HP omen 15-DH0010NT nasıldır?

CaucasıanEagle

Decapat
Daha fazla  
N11'den 11.11 kampanyasıyla HP omen 15-DH0010NT laptopu sipariş geçtim. 800TL indirimle 7,699 liraya geldi. İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum. Herkes HP çok ısınıyor diye söylüyordu forumlarda. Ama bütçe anca buna yetiyordu. Bu özelliklerde bu fiyata başka laptop bulamadım. Modelleme render amacıyla kullanacağım çoğunlukla. En az 3-5 sene kullanmak istiyorum. Laptop hafta içi elime geçer. Kullananlar ya da laptop geldiğinde soruları olanlar yazabilir.

Ürün Özellikleri
i7 9750H -GTX1660 TI-16 GB RAM-Full HD IPS Ekran - 500GB M.2 SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata baska laptop modeli bulamadim demek Monster’a haksizlik olur. Ben de Hp cok dusunmustum ama Monster almistim. En buyuk etkeni 17” olmasiydi. Bu yeni modellerinde isinma sorununu hallettiler diye okumustum cogu yerde. Basarili bir cihaz. Gule gule kullan

ısınma durumunu atarsanız bilgi sahibi oluruz.
Sizi her HP konusunda hemen hemen görüyorum. HP ye karşı bu nefretinizi anlamıyorum. Gizli Monster çalışanı falan mısınız? Benim HP bilgisayar almak için açtığım konuda bile saçma sapan konuşmuştunuz.

Adsız.png

Laptop özelliklerim
İ5 9300H
GTX 1650
8 GB Ram

PUBG sıcaklık değerleri;

pbg.png

Crysis 3 sıcaklık değerleri ;

cr.png

Testleri şimdi yaptım

Sizi her HP konusunda hemen hemen görüyorum. HP ye karşı bu nefretinizi anlamıyorum. Gizli Monster çalışanı falan mısınız? Benim HP bilgisayar almak için açtığım konuda bile saçma sapan konuşmuştunuz.

Eki Görüntüle 458138

Laptop özelliklerim
İ5 9300H
GTX 1650
8 GB Ram

PUBG sıcaklık değerleri;

Eki Görüntüle 458139

Crysis 3 sıcaklık değerleri ;

Eki Görüntüle 458140

Testleri şimdi yaptım
Hocam nedeni söyliyim.
2 ay içinde iki tane laptop almak zorunda kaldım.
İlk aldığım hp idi sorunlarla boğuştum ve satmak durumunda kaldım.(Zararı saymıyorum bile)
Sonra ise monster aldım ve şu anda çok memnunum.
Yaşadığım kötü tecrübeden dolayı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı