HP Omen 15-DH012NT Alınır mı?

Kocacigim

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bahsettiğim laptop bu arkadaş alınır mı sizce? HP eskiden sıkıntılı bir soğutma sistemine sahipti, kullanan varsa şu an nasıl olduğu hakkında bilgi verebilir mi bir de bu laptop alınır mı? Özellikleri vs. gayet iyi görünüyor, neresinden kırpılmış olabilir kasasından mı?

Fiyatı gerçekten uygunmuş. Bende 1660ti li olanı almayı düşünüyordum. Bir arkadaş yorum yazmıştı;

''Şahsen HP tercih ederdim ben. Zaten aynı aileden model bende de mevcut hpde 2070 ve rgb Zone aydınlatmalı olarak, üründen kaliteden kasadan vs memnunum. Tavsiye ederim. '' demişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gayet iyi duruyor gibi işletim sistemi yüklü değil o fiyata etki etmiştir az da olsa, yabancı sitede ürün £1,699.00 fiyatı

Hepsiburada'yı arayıp ürünün normal 2070 mi yoksa Max-Q versiyonu mu olduğunu öğrenin derim. Sanırım Max-Q versiyonu.

bu ürünü ben kullanıyorum 2500-2750 euro arasında değişiyor fiyatları türkiyede media markta buna benzer ürün 20 küsür bin lira ısınma vb sorunlaı yok ve 4k desteği var bende ama türkiye ürünleri için bir bilgim yok iyi forumlar , ürün eylül ayınun sonlarında üretildi bu arada

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı