HP Omen 15-DH1017NT alınır mı?

HP Omen 17 2060'lı modelini kullanıyorum gayet memnunum. O fiyata iyi gibi geldi zaten fiyatları bayağı arttırmışlar. Fazla ısındığını da düşünmüyorum normal gaming laptop sonuçta.
Bu ekran kasa bağlantı kısmı menteşe olarak geçiyor sanırım çok sağlam değil gibi duruyor kırılma riski vs var mı ?

Bu ekran kasa bağlantı kısmı menteşe olarak geçiyor sanırım çok sağlam değil gibi duruyor kırılma riski vs var mı?

Yani "bakalım ne kadar dayanıklıymış!" Diye merak edip zorlamazsanız sorun olmaz. Pek seyahat etme fırsatım olmadı fakat öyle çıtkırıldım bir şeye benzemiyor. Sorun olacağını sanmıyorum.

HP Omen 15 RTX 2060'lı 32 GB RAM'li modeli kullanıyorum alalı 1-1.5 ay oldu gayet memnunum. Öyle söylendiği gibi de ısınma sorunuyla falan da karşılaşmadım. İlk kez HP kullanıyorum ama gayet memnunum şu anlık. Bu model için kesin konuşmamakla birlikte bir sorun olmaz diye düşünüyorum. En iyisi sizin araştırıp karar vermeniz.

Monster kullanıcıları bu aralar çok şikayetçi onu zaten ilk başlarda elemiştim msı ve dell ürünleri 1. tercihimdi fakat onlarında 2070'li modelleri bütçeye pek uygun değil
Dell RX 5600M modeline bak o zaman. RTX 2060 ile aynı performans ki zaten Laptop tarafında RTX 2060 ve 2070 arasında bence fiyat farkına değecek bir performans kaybı yok.

Geri
Yukarı