HP Omen 15-EN1005NT 39C44EA alınır mı?

Bütçe
15000

railenc

Centipat

Selamlar, biraz araştırdıktan sonra böyle bir laptop buldum fakat yorumu ve YouTube'da güzel bir videosunu buladım ve ayrıca birçok yerde HP'nin kronik sıkıntıları olduğu yazıyordu. Bunun için fikirlerinizi alabilirim.

Daha önce HP kullanan varsa onun görüşleri çok yararlı olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı soruyu ben de merak ediyorum. Omen serisinin güzel olduğunu duymuştum lakin bu modeli 13 bin ₺ ye bulmak mümkün olunca insanı şüphelendiriyor acaba bir sıkıntısı var da o yüzden mi ucuz diye.

Laptop hakkında bir şey diyemem ama tercihini HP tarafindan yapmamani öneririm ısınma sorunuyla bilinen bir marka alırsan 1 yıl içinde pişman olacağını dusunuyorum.

Aynı özellikleri içeren acer nitro 5 var. Bazı arkadaşlar Omen premium segment diyerek öneriyorlar ama soğutma kısmını önermiyorum ben.

Aynı soruyu ben de merak ediyorum. Omen serisinin güzel olduğunu duymuştum lakin bu modeli 13 bin ₺ ye bulmak mümkün olunca insanı şüphelendiriyor acaba bir sıkıntısı var da o yüzden mi ucuz diye.

O modelde 512 GB SSD ve FreeDOS var ucuzlugu normal. Ben kullanıyorum memnunum. Darboğaz yok aksine fanlar az çalışıyor. Boşta biraz sesli evet. 16k AMD+3060 için çok fazla. Intel 10870H-3060 15bin diye hatırlıyorum. Espor oyunları oynuyorsanız MUX Switch var. Ve boşta fan hızını ayarlayabilirsiniz daha serin olur. Ancak yükte daha fazla ısınır AMD'ye kıyasla.

Geri
Yukarı