Hp Omen 15-EN1014NT nasıl?

Bütçe
22000
Hayır, yetkili satıcıya sorduğumda bana 115W olduğunu söyledi 110W derken az bile demişim.

Satıcı yanlış bilgi veriyor o zaman, Omen 15 modelleri 100W olarak geliyor.

Ben senin yerinde olsaydım kesinlikle Acer Nitro 515-45 modeline bulaşmazdım çünkü o modelin RTX 3060 kartı 90W fakat Omen modeli 110W ve 1 TB SSD M.2 sağlıyor. Ayrıyeten HP markasının müşteri desteği Acer'e kıyasla daha iyi olduğu söylenebilir. Şu anda HP Omen 15 EN1014NT fiyatı 22.899 TL oldu. Çok geçmeden almaya bakıyorum şu anda.
Omen ile Acer'ın ekran kartı değerlerinde fazla bir fark yok. Aralarındaki fark SSD, kasa kalitesi ve müşteri hizmetleri. Ürünün garanti sürecinde bir sorun olmayacağı için ürünü düzgün kullanımda garanti kapsamı dışında bile sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Kasa kalitesi ve SSD kısmına gelecek olursak. SSD için 3 bin çok büyük bir fark olduğunu düşünmekteyim. Ek olarak HP şuan çıkamayacağım seviyelerde. Sanırım tercihim Acer'den yana olacak. Sorun olursa satıcı Hepsiburada olduğu için iade sıkıntısı yaşayacağımı düşünmüyorum. Ek olarak Acer kullanan bir arkadaşa gerekli soruları sordum, sorularımı cevapladı Acer kafama yattı gibi.

Hayır, yetkili satıcıya sorduğumda bana 115W olduğunu söyledi 110W derken az bile demişim.
Omen 100w hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
101 derece işlemci 🤠

Ben senin yerinde olsaydım kesinlikle Acer Nitro 515-45 modeline bulaşmazdım çünkü o modelin RTX 3060 kartı 90W fakat Omen modeli 110W ve 1 TB SSD M.2 sağlıyor. Ayrıyeten HP markasının müşteri desteği Acer'e kıyasla daha iyi olduğu söylenebilir. Şu anda HP Omen 15 EN1014NT fiyatı 22.899 TL oldu. Çok geçmeden almaya bakıyorum şu anda.
Hocam aldınız mı ürünü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
101 derece işlemci 🤠
Hocam her Omen laptopunda böyle mi demeye çalışıyorsunuz anlamadım?

Geri
Yukarı