HP Omen 15 için soğutucu önerisi

HP Omen 15 (HP OMEN15-EN1013NT (434M5EA) Ryzen 7 5800H / RTX 3060 6GB / 16GB RAM / 512GB SSD Freedos Gaming Notebook - Gaming.Gen.TR) laptop kullanıyorum ama biraz fazla ısınıyor gibi. Bu yüzden soğutucu arıyorum. Bütçem maksimum 300 TL.
Daha önce hiç soğutucu kullanmadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam hayırlı olsun bende almayı planlıyorum FPS ve sıcaklık değerlerini paylaşır mısınız Valorant CS:GO gibi oyunlarda.

Hocam hayırlı olsun bende almayı planlıyorum FPS ve sıcaklık değerlerini paylaşır mısınız Valorant CS:GO gibi oyunlarda.
Tesekkür ederim bilgisayar dün elime ulastı bugün anca kullanmaya basladım sıcaklık konusuna gelirsek bence biraz ısınıyor şuan bilgisayar boşta cpu 56-58 gpu 50 derecede geziyo fan hızı 2700rpmde fan sesi hiç yok ama oyuna girdiginiz an ben şuan için sadece lol oynadım bilgisayar ısınmaya baslıyo fan ayarını max yaptım 5900rpmde (baya sesli uçak sesi gibi) cpu 70derecedeydi bilgisayar bu arada kucagımda kullandım masaya da koymadım onun dışında lolde de fps 120-220 arasında gidip geliyodu
cs go veya valorant oynamıyorum ama çok isterseniz indirir sıcaklık ve fps degerlerini de atarım
Bu arada bilgisayarı aldıktan sonra forumda gezerken bazılarının cw problemi yaşadıgını ögrendim bende şuanlık öyle bi problem yok
HP Omen 15 5800H + RTX 3060 hakkında sorularınız Burada csgo için fps ve sıcaklık degerleri var linke göz atabilirsiniz
Bence bu fiyat için gayet güzel bi cihaz zaten bu fiyata pek bir seçenekte yok
Bu arada benim oldugum ortam hep klimalı ortam klima 25derecede çalışıyo klimasız ortamda hiç kullanmadım
Bende 3050lisini sipariş verdim sıcaklık değerleri ve aldığınız fps değerlerini söylüyebilirmisiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı