HP Omen 15DH laptop 22.000 TL'ye alınır mı?

ZBBlkbs

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Cihaz bu. Sizce alınır mı? Bir de bu cihazın ekranı kaç hertz bir bilgi göremedim. Cihazı şunun için kullanacağım diye bir şey söylemiyorum sadece en iyi laptoplardan birini almak istiyorum. 2080 Max Q aşırı mı olmuş ya da 2070 ile arasında ne kadar performans farkı vardır?

Birde bu cihazın haricinde laptop öneriniz varsa onlara da açığım. Bi karara varabilirsem bugün almayı düşünüyorum.

Sadece 32 gb ram konusunda ısrarcıyım. Geri kalanları 1-2 aşağı yukarı oynayabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba.

Cihaz bu. Sizce alınır mı? Bir de bu cihazın ekranı kaç Hertz bir bilgi göremedim. Cihazı şunun için kullanacağım diye bir şey söylemiyorum sadece en iyi laptoplardan birini almak istiyorum. 2080 Max Q aşırı mı olmuş ya da 2070 ile arasında ne kadar performans farkı vardır?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Gayet iyi duruyor ama burada daha ucuz sanırım https://www.hepsiburada.com/hp-omen...asinabilir-bilgisayar-133a3ea-p-HBV00000YHZOR

Aynı markanın 2060'lı ve 17 inç olan modelini kullanıyorum gayet memnunum. Size zorluk çıkaracağını düşünmüyorum. Soğutması falan gayet başarılı.
İşte benim de ona kafam takıldı. Benim yolladığım da 2080 Max Q diye belirtilmiş. Sizin yolladığınız da sadece 2080 yazıyor. O yüzden sormak istedim.

Hocam açıklama kısmında Max-Q diye belirtilmiş. Max-Q tasarımlar daha zayıf olduğundan genellikle açıklamalarda belirtiliyor. Model isimleri aynı. HP'nin kendi sitesine girip model adını aratırsanız görebilirsiniz özellikleri.

Aynı markanın 2060'lı ve 17 inç olan modelini kullanıyorum gayet memnunum. Size zorluk çıkaracağını düşünmüyorum. Soğutması falan gayet başarılı.
Aynı marka kullanan biriyle konuştuğuma sevindim. Hali hazırda araştırıyorum. aynı fiyata MSI 2070 li ya da Asus ya da yine HP nin 4 5 bin lira ucuza 2070 li versiyonları var. Acaba onlardan mı tercih yapmalıyım çok kararsızım.

Hocam bu tamamen size kalmış bir şey. Ne yapacağınızı söylerseniz çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Yani 2080S alırsanız sizi çok daha uzun bir süre idare eder. Ama 2070'de gayet güçlü bir kart. Ama hazır yeni nesil kartlar da çıktı yani uzun ömürlü olması önemli ise ve çok aceleniz yok ise RTX 3000 serisinin laptoplara gelmesi beklenebilir sanırım. Onun dışında HP almanızın kötü olacağını düşünmüyorum bence gayet başarılı. Tasarım olarak ASUS veya MSI beğenirseniz onlara da bakınız. Zaten bütçeniz ile ne alırsanız alın çok güçlü olacak :)

Geri
Yukarı