HP Omen 16 laptopta 54 bin TL değer mi?

seloo33

Femtopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Urunler markaya gore degil modele gore degerlendirilmeli. Bunu soylemekten dilimde tuy bitti.

Omen serisi ROG STRIX rakibidir. 54 bin TL'ye daha iyisi yok.

Bakın genel marka olarak bahsetmedim ancak gerçekten 54K ya bu özellikte laptop yok. Sadece ASUS'un yukarıdaki modeli de baş ağrıtmaz. Bunu söylemeye çalıştım ancak anlaşılamamış sanırım.

Bakın genel marka olarak bahsetmedim ancak gerçekten 54K ya bu özellikte laptop yok. Sadece ASUS'un yukarıdaki modeli de baş ağrıtmaz. Bunu söylemeye çalıştım ancak anlaşılamamış sanırım.

Ekran olarak Omen 2 gömlek fazla. TUF Victus'la kapışır anca. Varsa bu bütçeye ROG STRIX onu önerebilirsiniz.

Bakın genel marka olarak bahsetmedim ancak gerçekten 54K'ya bu özellikte laptop yok. Sadece ASUS'un yukarıdaki modeli de baş ağrıtmaz. Bunu söylemeye çalıştım ancak anlaşılamamış sanırım.
Bas agritabilir, TUF giris seviyesi bir seri. CPU throttle yapabiliyor. Ben o cihaza kotu demeye calismadim zaten kendim de oneriyorum cogu konuda. Sadece daha iysini alabilmek varken o TUF'i almak sacma geliyor bana. Iyi sosyaller dilerim.

Bu model var ROG Strix serisinden. Konu sahibi bunu da alabilir.

Omen alınır ama 2K bütçe çıkarsa ROG almanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı