HP Omen 16 nasıldır?

Ben sadece örnek olarak sundum. Sizin aradığınız modelde de %100 sRGB olan modeller vardır belki.
Işık sızması rakiplerinden kesnlikle çok daha az. Bende alt iki bölgede maksimum iki santim yüksekliğinde bir de sol yanda bir santim süksekliğinde sızma mevcut. Rakiplerinde dört- beş bölgede sızma olnları bile görünce bu umurumda bile olmadı.
Hoparlör ise B&O ortaklı ve ben kalitesini sevidim. Yüksek seviyede boğulma yok, sadece çok fazla mid frekans veriyor; baslar ve tizler biraz geri planda kalmış.
Klavye zemini de gerçekten metal, hatta iş yerimde elimi koymak istemiyorum, çok soğuyor.
Benim baktığım modelde MUX Switch özelliği var mı baktım ama bir kaynak bulamadım.
Edit: Yabancı bir adamın videosunda MUX Switch var gözüküyor.

@IV.MURAT Benim baktığım seride klavyesinde Türkçe karakterler var mı?

Son düzenleme:
Benim baktığım modelde MUX Switch özelliği var mı baktım ama bir kaynak bulamadım.
Edit: Yabancı bir adamın videosunda MUX Switch var gözüküyor.

@IV.MURAT Benim baktığım seride klavyesinde Türkçe karakterler var mı?
Serisini bilmiyorum ama bunun düzeni benimkiyle aynı ve türkçe karakter var, bunda da vardır.
MUX hakkında bir bilgim yok, araştırıtım ama bence %99 vardır. Omen en üst seviyesi, bunda da olmazsa biraz ayıp eder.

Serisini bilmiyorum ama bunun düzeni benimkiyle aynı ve türkçe karakter var, bunda da vardır.
MUX hakkında bir bilgim yok, araştırıtım ama bence %99 vardır. Omen en üst seviyesi, bunda da olmazsa biraz ayıp eder.
Omen serisinde ölü piksel çıkma olasılığı var mı? Victus kullananların çoğu ölü piksel ile karşılaşmışlar forumda.

Omen serisinde ölü piksel çıkma olasılığı var mı? Victus kullananların çoğu ölü piksel ile karşılaşmışlar forumda.
Ölü piksel tamamen şans işi, bende çıkmadı.

Geri
Yukarı