HP Omen 1650 Ti vs Pavilion 1660 Ti

FoxinTheBox

Hectopat
Bu iki PC arasında kaldım ama hangisini alayım bilmyorum.
1660 Ti Max Q var Pavilion'da, Omen'de 1650 Ti.
1660 Ti net iyi ama Max Q daha düşükmüş bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Bu ikisinden birini alacağım dünden beri bir sürü farklı PC önerildi. Lütfen sadece bu ikisini değerlendirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki PC arasında kaldım ama hangisini alayım bilmyorum.
1660 Ti Max Q var Pavilion'da, Omen'de 1650 Ti.
1660 Ti net iyi ama Max Q daha düşükmüş bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Bu ikisinden birini alacağım dünden beri bir sürü farklı PC önerildi. Lütfen sadece bu ikisini değerlendirin.

Zaten 1660 Ti 1650 Ti'dan kat ve kat daha iyi 1080 yaptım Max Q şu 1070 Ti'dan kötü gibi bir şey olacağı için öyle bir şey yapmamislar.

Mimarlık programlarında işlemci gücü önemliyse Omen almanı tavsiye ederim. Ekran kartı daha önemliyse Pavilion alınabilir. Omen'in tasarımı çok daha hoş duruyor ayrıca.
Çok doğru hocam. Fakat ekran kartı daha güçlü olması için işlemcinin 90 dereceleri geçmesini göze almak gerek. Çünkü kasa problemli diye biliyorum.

Çok doğru hocam. Fakat ekran kartı daha güçlü olması için işlemcinin 90 dereceleri geçmesini göze almak gerek. Çünkü kasa problemli diye biliyorum.
Bu videoyu izleyebilirsiniz fikrinizin oluşması için. Isınma sorunlu değil diye biliyorum ben.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyebilirsiniz fikrinizin oluşması için. Isınma sorunlu değil diye biliyorum ben.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Pavillion olan model için dedim.

Geri
Yukarı