HP Omen 17 alınır mı?

DNA

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Merhaba.

Birkaç gündür 15-20 bin aralığındaki laptopları inceliyorum. 18000'e laptop önerisi almak için açtığım konuda da iki öneri geldi ama hafızalarından dolayı içime sinmemişlerdi. Forumda gezinirken aşağıya da linkini bıraktığım HP Omen 17 dikkatimi çekti. Tuzlu olmasına rağmen eğer 15-20 bin aralığında alacağım herhangi bir laptoptan beni daha uzun süre sıkıntısız bir şekilde götürür diyorsanız, bütçeyi de fazlasıyla zorlayarak alacağım. Sadece pişman olmak istemiyorum. Eğer 15-20 bine de uzun yıllar götürür dediğiniz bir başka laptop varsa önerilere açığım.

Kafamda şu an menteşelerinin zamanla sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağı sorusu var. Ayrıca Türkçe Q olarak mı geliyor diye düşünüyorum. Bir de indirimi bitmek üzere ve bugün alamam. Gerçi alacak olursam her şekilde alacağım. Kaçış yok. Eğer bunu almazsam da Monster Abra'lardan birini kişiselleştirerek yine aynı fiyatlara almam gerekecek.

Ürünün Hepsiburada Linki

Merhaba.

Birkaç gündür 15-20 bin aralığındaki laptopları inceliyorum. 18000'e laptop önerisi almak için açtığım konuda da iki öneri geldi ama hafızalarından dolayı içime sinmemişlerdi. Forumda gezinirken aşağıya da linkini bıraktığım HP Omen 17 dikkatimi çekti. Tuzlu olmasına rağmen eğer 15-20 bin aralığında alacağım herhangi bir laptoptan beni daha uzun süre sıkıntısız bir şekilde götürür diyorsanız, bütçeyi de fazlasıyla zorlayarak alacağım. Sadece pişman olmak istemiyorum. Eğer 15-20 bine de uzun yıllar götürür dediğiniz bir başka laptop varsa önerilere açığım.

Kafamda şu an menteşelerinin zamanla sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağı sorusu var. Ayrıca Türkçe Q olarak mı geliyor diye düşünüyorum. Bir de indirimi bitmek üzere ve bugün alamam. Gerçi alacak olursam her şekilde alacağım. Kaçış yok. Eğer bunu almazsam da Monster Abra'lardan birini kişiselleştirerek yine aynı fiyatlara almam gerekecek.

Ürünün Hepsiburada Linki

Alınır.

Monster Abra serileri ile arasında dağlar var hocam. Kişiselleştirip onu alacağınıza bütçenizi ayarlayıp indirim bekleyin.

Merhaba.

Ürünün Hepsiburada Linki
Hocam tulpar serisi ile arasında kalınabilir belki ama abra ile karşılaştırmak yanlış olur bence. Omen ile abra arasında kesinlikle çok fark var ve fiyatına sonuna kadar değer. Zaten abralarda max 3050ti oluyor sanıyorum. 3060 ile 3050 arasında fark var baya.

Kalınırsa bu 2 cihaz arasında kalınır ve birisi tercih edilir ama günlerdir çözemediğim asıl sorun hangisi :(

Kalınırsa bu 2 cihaz arasında kalınır ve birisi tercih edilir ama günlerdir çözemediğim asıl sorun hangisi :(
Hocam bu konu hakkında kesin bir şey diyemeyiz ama. Teknoloji biraz şans işi aslında. Monster alıp 0 sorun da olabilir, hp alıp full sorunlu da olabilir. Bence şu durumda tamamen hangisi size kasa olarak iyi geliyor, hangisinin ekranı size daha uygun ona göre karar verebilirsiniz.

Hocam bu konu hakkında kesin bir şey diyemeyiz ama. Teknoloji biraz şans işi aslında. Monster alıp 0 sorun da olabilir, HP alıp Full sorunlu da olabilir. Bence şu durumda tamamen hangisi size kasa olarak iyi geliyor, hangisinin ekranı size daha uygun ona göre karar verebilirsiniz.

HP Omen'de karar kılmıştım ama an itibarıyla yine kafam karıştı 300Hz olması ve Tulpar serilerinin daha az sorunla üretilmesi satış sonrası servis desteği çanta hediyesi driver sürücülerinin USB ile yanında gelmesi beni yine monstera yakınlaştırdı ben sanırım hangisi ilk indirime girerse onu alacağım öyle gözüküyor :/

HP Omen'de karar kılmıştım ama an itibarıyla yine kafam karıştı 300Hz olması ve Tulpar serilerinin daha az sorunla üretilmesi satış sonrası servis desteği çanta hediyesi driver sürücülerinin USB ile yanında gelmesi beni yine monstera yakınlaştırdı ben sanırım hangisi ilk indirime girerse onu alacağım öyle gözüküyor :/

Açıkçası konuyu açarken Omen'i düşünüyordum ama indirimi bitecek, o yüzden yakın zamanda gidip Monster'ı yerinden alacağım. Biraz kişiselleştirme ile toparlarım diye düşünüyorum. Muhtemelen Abra, toparlayabilirsem Tulpar.

Geri
Yukarı