HP Omen 17-CK0007NT alınır mı?

Teknik destek olarak söylemek istiyorum cihazla başın ağrırsa hemen destek oluyorlar kullanıcıyla ilgileniyorlar. Ocak ayında HP 14s- dq 2006 NT aldım memnunum.

Sıcaklıklar nasıl ne civarda seyrediyor?
Peki sizce alınır mı? Yoksa biraz beklemek en mantıklısı mı?
Bir de üzerindeki Type-C girişi Thunderbolt kaç detaylı bir bilgi bulamadım.

Son düzenleme:
@Lian_Li Servisle birebir tecrübe yaşamadım ama bir sıkıntı olduğu zaman yardımcı oluyorlarmış. Sadece belli bir ölü piksel sayısına kadar ekranı tamir etmiyorlar. Sıcaklıklar ortalama ekran kartı için 72 derece.
Teşekkür ederim. İçini temizlik için açsam sıkıntı olur mu?
Sıkıntı olabilir. Bir servise sorun.

Sıcaklıklar nasıl ne civarda seyrediyor?
Peki sizce alınır mı? Yoksa biraz beklemek en mantıklısı mı?
Bir de üzerindeki Type-C girişi Thunderbolt kaç detaylı bir bilgi bulamadım.

Fiyatlar yükselebilir bu düşse en fazla 1K düşer ama yükselse rahat 2K yükselir ona göre davranmak lazım bence alın dolar 15 oldu ilk fırsatta he rşeyi yükseltiyorlar zaten

Hayır alınmaz.Çok pahalı.Size kendim kullandığım laptopum Lenovo ideapad gaming 3 ryzen 7 5800h rtx 3060 16gb ram 165hz ekran 512 gb m2 ssd modelini öneriyorum hem fiyat olarak çok daha iyi üzerine 1 tb lik bir hdd alırsınız 800 tl gibi bir fiyata 1.5 tb olur.Çok daha ucuza alırsınız.Buyrun link:Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Ryzen 7 5800H 16GB DDR4 RTX 3060 GDDR6 6GB 512GB SSD 15.6" FHD 165Hz FreeDos Notebook | ITOPYA
Ben yaklaşık 2 gün önce 17bin tl ye almıştım şuan biraz pahalanmış fakat hine de attığınz modelden çok daha ucuz.
Knk msi'nin kasası bulunuyor ve soğutma bakımından üst düzey bu 2'si bile çok üst düzeye taşıyor lenovo yere düştü mü görürüm seni plastik kasayla, ek olarak senin kullandığın laptop 90 watt gücünde bu laptop 130w gücünde arasında daglar kadar fps farkı olucak her 3060'ı aynı kefeye koyma. Mux sayesinde ekran kartının performansını tam anlamıyla kullanır optimus gibi bir şeye gerek duymadan yani olaya böyle fiyat bak bakmanı anlıyorum ama verdiğin fiyata değsin biraz. 17k veriyorsam kasası soğutması kalitesi performansı tam olsun.

Hayır alınmaz.Çok pahalı.Size kendim kullandığım laptopum Lenovo ideapad gaming 3 ryzen 7 5800h rtx 3060 16gb ram 165hz ekran 512 gb m2 ssd modelini öneriyorum hem fiyat olarak çok daha iyi üzerine 1 tb lik bir hdd alırsınız 800 tl gibi bir fiyata 1.5 tb olur.Çok daha ucuza alırsınız.Buyrun link:Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Ryzen 7 5800H 16GB DDR4 RTX 3060 GDDR6 6GB 512GB SSD 15.6" FHD 165Hz FreeDos Notebook | ITOPYA
Ben yaklaşık 2 gün önce 17bin tl ye almıştım şuan biraz pahalanmış fakat hine de attığınz modelden çok daha ucuz.
Omen 17 yanında kötü.

Kanka MSI'nin kasası bulunuyor ve soğutma bakımından üst düzey bu 2'si bile çok üst düzeye taşıyor Lenovo yere düştü mü görürüm seni plastik kasayla, ek olarak senin kullandığın laptop 90 watt gücünde bu laptop 130W gücünde arasında daglar kadar FPS farkı olacak her 3060'ı aynı kefeye koyma. MUX sayesinde ekran kartının performansını tam anlamıyla kullanır optimus gibi bir şeye gerek duymadan yani olaya böyle fiyat bak bakmanı anlıyorum ama verdiğin fiyata değsin biraz. 17k veriyorsam kasası soğutması kalitesi performansı tam olsun.

Lenovo kasası o kadar kötü değil reis sakin her türlü Omen daha iyi zaten arkadaş belli ki bilmiyor

hocam ekran inç ve ssd farkını atlamayın bence zira lenovo laptoplara baktım üst kasaya çok sıcaklık veriyor benim için vazgeçmeye yetti
Hocam ekran inç ve SSD farkını atlamayın bence zira Lenovo laptoplara baktım üst kasaya çok sıcaklık veriyor benim için vazgeçmeye yetti

Geri
Yukarı