HP Omen 17 nasıldır?

Cihaz metal kasa zaten ısıyı kolayca dışarı iletebiliyor. Fanlarıda bence yeterli seviyede. Saatlerce GTA V ve FIFA 17 oynuyordum kasılma, donma yada oyundan atma gibi bir problemle karşılaşmadım hiç. Ayrıca bendeki dokunmatik ekranlı. Bu derecede kaliteli bir ekran görmemiştim daha önce dokunmatik olarak.

Cihaz metal kasa zaten ısıyı kolayca dışarı iletebiliyor. Fanlarıda bence yeterli seviyede. Saatlerce GTA V ve FIFA 17 oynuyordum kasılma, donma yada oyundan atma gibi bir problemle karşılaşmadım hiç. Ayrıca bendeki dokunmatik ekranlı. Bu derecede kaliteli bir ekran görmemiştim daha önce dokunmatik olarak.
msi raider alacaktım fakat biraz tuzlu geldi o yüzden bu modele yöneldim ama hp beni biraz endişelendiriyordu ama eğer dediğiniz gibiyse bu modeli alacağım büyük ihtimal.

Bence git mağazada biraz incele öyle karar ver. Daha faydalı olur bence. Çünkü benim beğendiğim birşeyi belki sen beğenmeyebilirsin. Ama şahsi fikrim ben hem performans hem de estetik olarak çok beğendim.

Dün mağazada inceledim ve indirimdeymiş 5299 liraya mükemmel diyebilirim. Gerek ekran gerek kasa gerekse Bang & Olufsen ses sistemi. 256GB SSD ve 2TB HDD + 16GB RAM

Şuan kontrol ettim fiyat 6600 olmuş. O fiyat bandına alınması taraftarı değilim tekrar indirime girecektir 5299 TL'ye çok iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı