HP OMEN 17T-CB100 vs MSI GP66 10UE-488TR

Almadan önce YouTube'den veya başka bir yerden soğutma performansına, oyun içi sıcaklıklarına ve FPS değerlerine bakın. Kişisel görüşüm: MSI almanızı tavsiye ederim HP Omen 15 kullanıyorum içinde 1660 Ti ve i7 9750H var ısın sorunları gerçekten çok canımı sıkmaya başladı imkanım olsa kesinlikle değiştiririm ama malum TR şartları izin vermiyor yeni bir şey almama. Ayrıca Lenovo Legion serisinin soğutma performansının iyi olduğu söyleniyor onlara da bakabilirsiniz

Liminit 18 bin TL midir hocam?

18.5 19k ama ben MSI GP766 Leopard RTX 3060 almaya karar verdim hiç yurt dışı işlerine bulaşmayacağım :) annemle öyle karar verdik.
Almadan önce YouTube'den veya başka bir yerden soğutma performansına, oyun içi sıcaklıklarına ve FPS değerlerine bakın. Kişisel görüşüm: MSI almanızı tavsiye ederim HP Omen 15 kullanıyorum içinde 1660 Ti ve i7 9750H var ısın sorunları gerçekten çok canımı sıkmaya başladı imkanım olsa kesinlikle değiştiririm ama malum TR şartları izin vermiyor yeni bir şey almama. Ayrıca Lenovo Legion serisinin soğutma performansının iyi olduğu söyleniyor onlara da bakabilirsiniz
anladım zaten gp66 leopard rtx 3060 almaya karar verdim :)
İşlemcinin daha alt segmentini alırsanız işlemciniz 2080 Super'i besleyemez ekran kartı çok güçlü.

Ben hiç yurt dışı işlerine bulaşmayacağım ve yükseltince bayağı pahalı oluyor HP Omen, 18.1 k ya GP66 Leopard RTX 3060 buldum ona bir bakacağım :) teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı