HP Omen 25i vs AOC 24G2SPU vs Gigabyte G24F-2

Ben de sizin gibi bu 3 monitör arasında kararsız kalmıştım, en sonunda DisplayNinja'ya sordum HP Omen 25i önerdi. Dün sipariş verdim umarım beklentilerimi karşılar.

Dosya Ekleri

• displayninja.png
    displayninja.png
    17,5 KB · Görüntüleme: 119
Nasıl sordunuz kendi internet siteleri üzerinden mi lenovo hakkında bilgi almak istiyorum ben de.
Lenovo da bunların 27 inç versiyonu hocam yani pek bir fark yok aralarında. HP ve Lenovo, AUO panel, AOC ise BOE panel kullanıyor. Gayet kaliteli panelleri var. HP Omen 25i modelinin HDR400 avantajı var, AOC 24G2SPU'nun ise ergonomik anlamda üstünlüğü var. Lenovo Y27-30'un avantajı ise büyüklük.

Lenovo da bunların 27 inç versiyonu hocam yani pek bir fark yok aralarında. HP ve Lenovo, AUO panel, AOC ise BOE panel kullanıyor. Gayet kaliteli panelleri var. HP Omen 25i modelinin HDR400 avantajı var, AOC 24G2SPU'nun ise ergonomik anlamda üstünlüğü var. Lenovo Y27-30'un avantajı ise büyüklük.
Peki 27 inç olarak Lenovo Legion Y27-30, Gigabyte M27F, Dell G2722HS ve Acer Nitro XV272Sbmiiprx bu modeller arasından hangisini tercih ederdiniz. Gigabyte SRGB olarak üstün görünüyor diğerlerine göre.

Geri
Yukarı