HP Omen 3060 alınır mı?

Genel olarak Omen 15'ler 100W 16'lar 115 17'ler Max-P olarak geliyor, MUX veya benzeri teknolojiler AMD versiyonlarinda pek bulunmuyor fakat Intel Omen'lerde bulunuyor.

Son düzenleme:
Genel olarak Omen 15'ler 100W 16'lar 115 17'ler Max-P olarak geliyor, MUX veya benzeri teknolojiler AMD versiyonlarinda pek bulunmuyor fakat Intel Omen'lerde bulunuyor.

Evet, yanlış bilmiyorsam Omen 15 ve Omen 16 modelleri Dynamic Boost ile 85+15 ve 100+15 Watt şeklinde çalışıyor. Bende AMD R5 5600H ve R7 5800H'lı Omen 15 ile Intel i7-12700H'lı Omen 16 var. Omen 15'lerde MUX bulunmuyor. Omen 16'daysa "Advanced Optimus" teknolojisi kullanılmış ve istenirse laptop ekranında entegre grafik donanımsal olarak tamamen devre dışı bırakılabiliyor (ilgili ayar hem BIOS'ta hem de NVIDIA Denetim Masası'nda mevcut).

Şimdi bu yorumunu rtx 3060 olan cihaz için mi yapıyorsun, yoksa genel olarak omen15 serisi için mi yapıyorsun ona göre resim atacağım pc den.
3060. Ama benim bildiğim AMD olan Omen 15'de MUX yok. Ama yine de atın. İşlemciniz ne ayrıca? ntel ise vardı sanırım.

3060. Ama benim bildiğim AMD olan Omen 15'de MUX yok. Ama yine de atın. İşlemciniz ne ayrıca? ntel ise vardı sanırım.
Var olması mesajını kendi cihazım ve intel olan modeller için yapmıştım. Alıntı yapmadan önce önceki mesajları okursanız iyi olur.
Hp omen 15 Rtx 2060 ve i7 10750H olan versiyonu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
101 derece işlemci

.....

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
101 derece işlemci
Hocam işlemcinin max ı 105 C
Anlık olarak çıkıp inmesi normal değil mi , merakımdan soruyorum aynı donanım ile daha düşük sıcaklıklar sağlayan sistem varmı?

Bildiğim kadarıyla soğutalamayacak bir sıcaklık olsa zaten işlemci throttle yapar frekans düşürerek , soğur burda yapmadan sogutabiliyor. İyi olduğunu göstermiyor mu bu ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı