HP Omen alınır mı?

Omen için başka sitelerde daha farklı taksit imkanları yok mu?

Trendyol'da 6 taksit seçeneği var ama orada cihaz 22.800 TL siz bırak Monster'ı HP al diyorsunuz değil mi hocam Türkiye'de servisleri var mı? Bir sıkıntı yaşadığımızda çözüm noktası Türkiye'de mi Omen'de bir de taşıma çantası aldınız mı düşünceniz var mı?

Trendyol'da 6 taksit seçeneği var ama orada cihaz 22.800 TL siz bırak Monster'ı HP al diyorsunuz değil mi hocam Türkiye'de servisleri var mı? Bir sıkıntı yaşadığımızda çözüm noktası Türkiye'de mi Omen'de bir de taşıma çantası aldınız mı düşünceniz var mı?
Evet bence de omen al. Türkiye'de servisi var tabi. Taşıma çantası almadım. Bir tane nike almıştım zamanında hâlâ konu kullanıyorum.

Hepsiburada'dan aldığımzda problemli çıkarsa iade etme şansımız oluyor mu acaba ölü pixel ışık sızması falan kendi sitesinden alamıyoruz malum.
iade edilir sorun olmaz. GPN teknoloji güvenilir diye okudum. Sorun yaratacaklarını sanmıyorum. Bu arada yaklaşık 6-7 tane omen ile karşılaştım. Hiç birinde ölü pixel vs. çıkmamıştı. Umarım sizde de olmaz.

Hocam en en iyisi Omen açık ara.
Kafa bulandırmaya gerek yok, Monster işi riskli iş.

Vallahi riskli olmasa işte şu an daha iyi cihaz ama insan bu paraları verip risk almakta istemiyor saçma sapan şeylerle uğraşmak can sıkar yani Omen alacağım büyük ihtimal kart işini çözer çözmez tek sıkıntı ölü pixel veya ışık sıması halinde Hepsiburada'daki satıcı ile sıkıntı olur mu düşüncesindeyim.

Vallahi riskli olmasa işte şu an daha iyi cihaz ama insan bu paraları verip risk almakta istemiyor saçma sapan şeylerle uğraşmak can sıkar yani Omen alacağım büyük ihtimal kart işini çözer çözmez tek sıkıntı ölü pixel veya ışık sıması halinde Hepsiburada'daki satıcı ile sıkıntı olur mu düşüncesindeyim.
Olmaz, Omen candir :D
Sogutma GE76'a rakip. GP76 bir tık daha düşük.
GE76 > GP76

Bu Monster'ın kasa GP76 kasa değil mi çok fark mıdır soğutma konusunda aralarında.
Evet GP76.
GP76'nın en büyük artısi kasanın daha tok bir yapıda olmasi. Ama bu saglamlık değil ikisi de cok saglam.
Omen 17 hem daha sessiz.
Fan olayı ve ekran sorunu Monster'a ozgu degil GP76'da genel olarak var olan durum.
Oemn 17 alın.

Geri
Yukarı