HP Omen Citadel Deneyimleriniz Nedir?

Daha fazla  
Merhaba. Çok düşündüm ve sonunda paraya kıyıp Citadel koltuğu almaya karar verdim. Bu koltuğu sizce nereden almalıyım? Hangi siteden almalıyım? HP yetkili satıcısının sitesi var, GPN Teknoloji ( https://www.gpnteknoloji.com/urun/h...onel-oyuncu-koltugu-6ky97aa?ref=akakce&v=1.32 ) buradan alayım mı sizce? Amazon.com.tr de benzer fiyattan satıyor şu an.

Bir diğer merak ettiğim konu da koltuğu aldıktan sonra yedek parça, garanti gibi durumlarda muhatap bulmam kolay olacak mı?

Merhaba. Çok düşündüm ve sonunda paraya kıyıp Citadel koltuğu almaya karar verdim. Bu koltuğu sizce nereden almalıyım? Hangi siteden almalıyım? HP yetkili satıcısının sitesi var, GPN Teknoloji ( https://www.gpnteknoloji.com/urun/h...onel-oyuncu-koltugu-6ky97aa?ref=akakce&v=1.32 ) buradan alayım mı sizce? Amazon.com.tr de benzer fiyattan satıyor şu an.

Bir diğer merak ettiğim konu da koltuğu aldıktan sonra yedek parça, garanti gibi durumlarda muhatap bulmam kolay olacak mı?

Koltuk benim de radarımda. Geçen gün Mediamarkt'ta açık olarak vardı, 3-5 dk oturdum tank gibi hissettiriyor, ama ben de birebir uzun süre kullananların görüşlerini merak ediyorum.

Koltuk benim de radarımda. Geçen gün Mediamarkt'ta açık olarak vardı, 3-5 dk oturdum tank gibi hissettiriyor, ama ben de birebir uzun süre kullananların görüşlerini merak ediyorum.
Evet yorumları çok iyi. Çok beğeniliyor. Diğer marka modellere göre çok daha iyi yorumları.

Hayırlı olsun kurduktan sonra görüşlerinizi paylaşır mısınız?
Tabiki paylaşırım.

Arkadaşlar koltuk bugün sabah "Kolay Gelsin" kargosuyla geldi. Paketleme vs çok güzeldi. Fakat bir parça kırıkmış. Sağlan ve kırık tarafın fotoğraflarını bıraktım aşağıya. Bu şekilde montaj da yapamadım. Ben de aynı şekilde kutuyu paketledim ve iade kodu oluşturdum. Fakat bir sorun var. İade için MNG kargo verdiler. Mng kargo da evden teslim almıyormuş kargoyu. Mecbur 29 kilogram kocaman kutuyu kendi imkânlarımla kargo şubesine götürmem gerekecek. Doblo gibi bir araç lazım veya arkası kesiklere de sığabilir ama sedanlara sanmam sığacağını. Neyseki bir tanıdığımın aracıyla götürebileceğim ben fakat böyle imkânı olmayan için can sıkıcı yani.

Dosya Ekleri

• 20230428_110908.jpg
    20230428_110908.jpg
    138,8 KB · Görüntüleme: 365
  • 20230428_110915.jpg
    20230428_110915.jpg
    145,9 KB · Görüntüleme: 338
Son düzenleme:
Citadel'e gelmeden nazar değmiş, deneyimleme imkanı olmamış hocam.
Bu tarz mobilya ürünleri için doğrudan iyi bir üreticiden satın almak bu durumların önüne geçebilir.
Arkadaşım trendyol üzerinden Exvega andromeda oyuncu koltuğu satın almıştı, müşteri hizmetleri oldukça iyiydi hatta renk değişimi için evinden ürünü aldırıp tekrar bıraktırdılar.

1.90 boy, 126 Kg işim dolayısıyla ortalama günde 10-15 saat arası bilgisayar başındayım. Kurulumu çok kolay. 10 dakikada kurdum, rahat, ergonomik ve 2 yıldır boşuna sırt ağrısı çekmişim, koltuğu hiç denemeden sadece internette kullananların yorumlarına bakarak ve ürünün teknik özelliklerine bakarak aldım. Bizzat mağazada deneyerek almayı düşünüp 18k. fiyatından dolayı vazgeçtiğim koltuklardan daha kaliteli, daha sağlam. Tek olumsuz yönü, deri kılıfı, biraz terletecektir eminim, onun içinde minder diktireceğim.

Geri
Yukarı