HP omen DC1008NT driverları güncelleme

radulankomera

Centipat
Selamlar değerli dostlar,
HP Support assistant'taki bir aksamadan dolayı güncellemeleri kendim yapmaya karar verdim ve birçoğunu kurdum. Bu konuda bazı kendim için yeterli gördüğüm bilgilerim olsa da teknik olarak uzmanlığım yok. Bu sebeple bilen dostlarıma danışmak istedim.
Hangi güncelleştirmeleri yapmam gerekir bunlar arasından? Windows sürümüm 1909 yeni güncelledim, birkaç gün oldu.

++Lütfen tam anlamıyla bilginiz yoksa yanlış yönlendirme yapmayın, kendimize istemediğimizi başkasına yapmayalım. Yardımcı olacak tüm dostlarıma teşekkür ederim şimdiden.
Ek Açıklama 2020-01-14 182908.png

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-01-14 183649.png
    Ek Açıklama 2020-01-14 183649.png
    10,6 KB · Görüntüleme: 18
  • Ek Açıklama 2020-01-14 183721.png
    Ek Açıklama 2020-01-14 183721.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
Ses sorununuz yok ise kesinlikle ses sürücüsünü güncellemeyin. Güncellemeden sonra her türlü sorun çıkıyor. BİOS güncelleme bilginiz yok ise onuda güncellemeyin. Geri kalanları güncellemenizde bir sakınca yok.

Ses sorununuz yok ise kesinlikle ses sürücüsünü güncellemeyin. Güncellemeden sonra her türlü sorun çıkıyor. BİOS güncelleme bilginiz yok ise onuda güncellemeyin. Geri kalanları güncellemenizde bir sakınca yok.
Sesi güncellenmiştim neyse artık, diğerleri için teşekkür ederim. Bir sorun olmadı şükür şimdiye kadar.
Peki sürücü ve ağda hangisini yüklemek gerekiyor 6 Aralık ve 2 Aralık'a bazı güncellemeler var.

Son düzenleme:
Her ay sürücü sayfasına girip yeni sürücü çıkmış ise yüklemen yeterli. Sürücü güncellemek için 3. parti programlara yönelmeyin sakın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı