HP Omen Gaming laptop 16-XF0005NT iyi midir?

dustytoast06

Centipat
Daha fazla  
Bu laptop iyi midir? İşlemcisinden emin olmadığım için sormak istedim AMD işlemcileri hakkında bilgim yok. Kronik bir sorunu vs var mı? Aynı fiyata laptop öneriniz var mı?

Vallahi hocam 4050 Omen var anakart arızası verdi doa için bildiğin firma ile savaşıyorum 4070 modelli Intel işlemci olanlarda anakart arızası olan çok kişi var şikayet var üzerinden bakabilirsin.

Vallahi hocam 4050 Omen var anakart arızası verdi doa için bildiğin firma ile savaşıyorum 4070 modelli Intel işlemci olanlarda anakart arızası olan çok kişi var şikayet var üzerinden bakabilirsin.

Cİdden mi? Bunu almaya niyetlenmiştik.

Öneriniz var mı hocam.

kısa süredir Omen kullanan biri olarak yorum yapayım

HP Omen 17-CM2003NT i7-13700hx 64 GB RAM 4TB SSD 8 GB GeForce RTX 4070 17.3 inç QHD olan modelini kullanıyorum. 35 gün oldu şu an için memnunum. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Alırken okumuştum sorun yaşayanlar vardı. Sonuçta iki yıl garantili diye düşündüm ve aldım. Servis kısmı berbat deniliyor (Ankara için )

Çok fazla ısıya maruz kalmaması adına soğutucu aldım. Iets GT500 stark Turbo fan kullanıyorum. Şu an oynadığım tek oyun God of War CPU 55 dereceyi GPU ise 60 dereceyi geçmiyor.

kısa süredir Omen kullanan biri olarak yorum yapayım

HP Omen 17-CM2003NT i7-13700hx 64 GB RAM 4TB SSD 8 GB GeForce RTX 4070 17.3 inç QHD olan modelini kullanıyorum. 35 gün oldu şu an için memnunum. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Alırken okumuştum sorun yaşayanlar vardı. Sonuçta iki yıl garantili diye düşündüm ve aldım. Servis kısmı berbat deniliyor (Ankara için )

çok fazla ısıya maruz kalmaması adına soğutucu aldım. Iets GT500 stark Turbo fan kullanıyorum. Şu an oynadığım tek oyun God of War CPU 55 dereceyi GPU ise 60 dereceyi geçmiyor.

Şans işi örnek veriyorum 55-45 gün içerisinde benim anakart patladı sonuç olarak bu modeller aynı arıza ve sebebten sıkıntı çıkarıyor yine onun tercihi burada firma karalama gibi bir şey yapmıyorum kafanızda değişik bir soru şüphe varsa raporlarımı arıza tespit evrakları ve şikayet var sayfasında olan şikayetimi paylaşabilirim HP yine derim ve diyeceğim doa almak bir ölüm işkence servisleri iyi deniyor ona bir şey diyemem ama müşteri hizmetleri leş durumda almışken şikayet oranı az olan serin çalışan cihaz almak iyi olur HP Victus kısıtlamalara rağmen serin çalışırken Omen modelleri daha sıcak çalışıyor i5 13420H işlemci 101 dereceyi gördü işlemci limit sıcaklığı 100 derece altında stant olduğunuda unutmayalım sonuş olarak laptop cidden lazım değilse almayın alacak iseniz iyi bir markaya bakın benim bu laptop süreçlerimden tek çıkardığım ders oyun için laptop alınmaz olduğu bu konuda kralı gelsin benim bu düşüncemi değiştiremez. :D

Dediğiniz gibi şans işi hepimizin başına gelebilir. Sonuçta hepimiz ürün alırken kullanıcı yorumlarına bakarak tercih yapıyoruz. Tecrübelerinizi paylaşmanız çok güzel Umarım kullanan arkadaşlar sorunsuz kullanmaya devam eder ve sorun yaşamaz. Size de geçmiş olsun kötü deneyim olmuş. Bazen mobil olmak gerektiği için notebook tercih edebiliyoruz. Masaüstü başka bir boyut :)

Yeni konular

Geri
Yukarı