HP Omen Gaming laptop 16-XF0005NT iyi midir?

Bu arada ben şahsen AMD işlemci tercih ederim Intel seçilecek ise X ile biten kilidi açık işlemcilere yönelmenizde fayda var.

Ürün güzelde tamamen öznel olarak bu HP markasını bir sevemedim. Hep bir yerden kısma, hep bir kapitalist uyanıklıklar alıcıyı bir şekilde aldıktan sonra sinir ediyorlar. Gider 8 GB RAM'i tek slot yerine 4+4 koyar falan. Anlamış değilim. Bu markadan ne aldıysam bir şekilde beni mağdur etmeyi, bir şekilde cebimden daha fazla para çıkarmayı başaran bir firma oldu.

Ben aldım kullanıyorum dün oyun testlerini de yaptım , bence mükemmel klavyesi aşırı iyi ses sistemi aşırı iyi kısacası malzeme kalitesi çok güzel...Hiç ısınma donma kasma yaşamadım ilk kez ryzen kullanıyorum açıkcası hızı beni şaşırtıyor , şahsen ben öneririm asusu çok severim rog strix almaya gittim Omen daha oturaklı daha şık bir ürün.

Hocam aldınız mı Omen' i? Omen' i veya başka marka aldıysanız yorumlarınızı merak ettim de ben de 2 ay içinde bu fiyat aralığında laptop almayı planlıyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…