HP Omen i7 vs Omen i9

Bütçe
41k
Hocam alacağınız ürünün son kodu 4h0x9EA ise benimki ile birebir aynıdır ben dışarıdan hiç ekleme yapmadım PC ye içinde ne geldi ise onu yazdım.

Hocam ortada bilgi kirliliği var her omen kullanıcısı donananim bilgilerini buraya yazsa bir sorun olmayacak ama insanlar üseniyor galiba yazmaya mesela 3070 veya 3060 alanlar detaylı ram bilgileri SSD bilgilerini buraya girseler insanlar bu ürünleri satan firmalara danışmak zorunda kalmaz onlarda yanlış veya eksik biliyorlar çünkü ben alırken bilgi eksikliğinden dolayı iptal ettim 2k indirimim yandı sonra emin olunca tekrar aynı yerden sipariş ettim.Bu arada Deniz bey PCyi alsanız bile kutusu geldiğinde kutuyu açmadan ürünü iade edebilirsiniz kutuda bilgiler yazıyor zaten ama kutuyu açarsanız iadesi olmuyor.
Örnek Bilgiler

Hocam alacağınız ürünün son kodu 4h0x9EA ise benimki ile birebir aynıdır ben dışarıdan hiç ekleme yapmadım PC ye içinde ne geldi ise onu yazdım.

Hocam ortada bilgi kirliliği var her omen kullanıcısı donananim bilgilerini buraya yazsa bir sorun olmayacak ama insanlar üseniyor galiba yazmaya mesela 3070 veya 3060 alanlar detaylı ram bilgileri SSD bilgilerini buraya girseler insanlar bu ürünleri satan firmalara danışmak zorunda kalmaz onlarda yanlış veya eksik biliyorlar çünkü ben alırken bilgi eksikliğinden dolayı iptal ettim 2k indirimim yandı sonra emin olunca tekrar aynı yerden sipariş ettim.Bu arada Deniz bey PCyi alsanız bile kutusu geldiğinde kutuyu açmadan ürünü iade edebilirsiniz kutuda bilgiler yazıyor zaten ama kutuyu açarsanız iadesi olmuyor.
Örnek Bilgiler
Hocam cidden sağolun bu pcyi almaya karar verdim şuan umarım pişman olmam tekrardan sağolun birşey sormam gerekirse diye bana Instagram'dan ulaşabilir misiniz? (denizkagn)
SSD olarak TLC var Samsung Pro 980 değil @NickFırat. İ9 olanı alın. TLC olan SSD'yi araştırdığım zaman 2000/3000MB olarak çıkıyor.

Eki Görüntüle 1369689

Hocam bu arada artıklarınıza şu an bakabildim dikkatlice sizin ilk attığınız fotoda MT/s MHz ile aynı şeye geliyor zaten bellk için onu geçtim Samsung 980 Pro da zaten yanlış bilmiyorsam TLC model.

Hocam müşteri hizmetleri de bilmiyor SSD hızını söyleyemediler hala tam kesin olarak bilmiyoruz ama inşallah Samsung 980 Pro vardır.
Hocam zaten 2000 üstü ise hizi gunumuze yeterli ki.
Yine SSD'ye takilip muhtesem bir urunden vazgecmeyin, SSD performans arttirmaz.

Geri
Yukarı