HP Omen laptopta ekran kartı gözükmüyor

Ramazanbeyyyy

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Benim laptop HP Omen. NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ekran kartlı. Ben de 2. el aldım başkasından. Geldiğinde aygıt yöneticisinde ekran kartında ünlem vardı. Aygıt kaldır falan yaptım ünlem gitti. Fakat PC, Aygıt Yöneticisi dışında ne Görev Yöneticisi ne dxdiag ne CPU Z hiçbiri ekran kartını görmüyor. NVIDIA Experience indirdim. Önerdiği Game bilmem ne driverı indirdim yüklendi de. Ama tık yok. Aynı, Ayrıca Denetim Masası da açılmıyor hiç. Masaüstü sağ tıklamada da Intel var ama NVIDIA yok... Acaba ekran kartı yanmış mı?😒

Hayır ekran kartını kaldırmışsınız sistemden. Aygıt Yöneticisi'nden değişiklikleri tarayınca ekran kartını bulacaktır.

Denetim Masası hiç açılmıyorsa sistemde sıkıntı var. Format atınca düzeleceğini düşünüyorum.

Selamünaleyküm. Benim laptop HP Omen. NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ekran kartlı. Ben de 2. el aldım başkasından. Geldiğinde aygıt yöneticisinde ekran kartında ünlem vardı. Aygıt kaldır falan yaptım ünlem gitti. Fakat PC, Aygıt Yöneticisi dışında ne Görev Yöneticisi ne DxDiag ne CPU Z hiçbiri ekran kartını görmüyor. NVIDIA Experience indirdim. Önerdiği Game bilmem ne driverı indirdim yüklendi de. Ama tık yok. Aynı, ayrıca Denetim Masası da açılmıyor hiç. Masaüstü sağ tıklamada da Intel var ama NVIDIA yok... Acaba ekran kartı yanmış mı?😒

Hocam aygıtı kaldır demişsiniz. Kaldırılan bir şeyi nasıl açabilirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı