HP Omen Photon kullanan var mı?

Logitech G305 bakablirsinz fiyatına göre iyibir faredir şarjlı değil ama pil aşrı şekilde verimli kullanmaktadır. Pil konusunda size fazla sıkntı yaşatmayacaktır.

HP Omen photon çok iyi bir mouse. 0.2 ms tepkime süresi var. Sensör pixart üst seviye sensör. Amazon da 499 TL'ye düştü ve kaçmaz. Bende bugün almayı düşünüyorum.

HP Omen photon çok iyi bir mouse. 0.2 ms tepkime süresi var. Sensör pixart üst seviye sensör. Amazon da 499 TL'ye düştü ve kaçmaz. Bende bugün almayı düşünüyorum.

Hocam ben aldım mouse gerçekten çok kaliteli fiyatına göre fazlasıyla iyi ama bana gelen üründe sağ tık gevşek kalmış ve oynuyordu yerinde, kusurlu gibiydi yani. Amazona geri iade ettim yenisinin gelmesini bekleyeceğim.

Evet hocam yeni gelende de aynı sorun vardı sanırım kronik, hem bu sorundan hem de elime büyük geldiğinden tamamen iade ettim. Ama malzeme kalitesi vs. Muhteşemdi, içimde kaldı o mouse’u iade etmek..
İkisinde de o boşluk hissi aynıydı tamamen değil mi birinde az veya diğerinde çok değil gibi bir durum var mıydı? @Auburntusk

Geri
Yukarı