HP Omen Reactor vs SS Rival 3

Remaster

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Müehendisi
Arkadaşlar bundan önceki farem Rival 600'dü ve çok memnundum ta ki kenarlarının yapışkanları akana kadar.

Şimdi yeni bir fare alma arefesindeyim. Başta kafamda Rival 3 vardı fakat hiçbir yerde deneyemedim, fare sadece internet üzerinden satışta. Mağazada fareleri incelerken Omen Reactor'ü gördüm. Fare gerçekten malzeme kalitesi ve ele oturuş olarak gayet hoşuma gitti. Aklımı çeldi diyebilirim. İkisi de neredeyse aynı fiyat bandındalar.

Elim ortalama denecek büyüklükte, Rival 600'de biraz büyük bir mouse olduğu için Rival 3 çok küçük kalır mı elimde onu da düşünüyorum bir yandan (Claw kullandığım için belki avantajda olabilir bilemiyorum). Sizin de önerilerinize açığım.

PUBG, LOL ve kodlama için kullanıyorum genellikle bilgisayarı. 300 TL'yi çok geçmek istemiyorum.

Tutuş şeklim Fingertip veya Claw diyebiliriz.
Rival 3 alındı.

Son düzenleme:
merhaba
Arkadaşlar bundan önceki farem Rival 600'dü ve çok memnundum ta ki kenarlarının yapışkanları akana kadar.

Şimdi yeni bir fare alma arefesindeyim. Başta kafamda Rival 3 vardı fakat hiçbir yerde deneyemedim, fare sadece internet üzerinden satışta. Mağazada fareleri incelerken Omen Reactor'ü gördüm. Fare gerçekten malzeme kalitesi ve ele oturuş olarak gayet hoşuma gitti. Aklımı çeldi diyebilirim. İkisi de neredeyse aynı fiyat bandındalar.

Elim ortalama denecek büyüklükte, Rival 600'de biraz büyük bir mouse olduğu için Rival 3 çok küçük kalır mı elimde onu da düşünüyorum bir yandan (Claw kullandığım için belki avantajda olabilir bilemiyorum). Sizin de önerilerinize açığım.

PUBG, LOL ve kodlama için kullanıyorum genellikle bilgisayarı. 300 TL'yi çok geçmek istemiyorum.

Tutuş şeklim Fingertip veya Claw diyebiliriz.
Rival 3 alındı.
Merhaba, Rival 3 ile deneyiminiz nasıl şu ana kadar?

merhaba

Merhaba, Rival 3 ile deneyiminiz nasıl şu ana kadar?
Kesinlikle sıkıntısız bir mouse. Clicklerin hissiyatı da gayet güzel fakat elime biraz ufak kaldığı için satmak zorunda kaldım. Palm tutuşa sahipseniz tavsiye etmem bu arada çünkü ufak bir mouse.

Kesinlikle sıkıntısız bir mouse. Click'lerin hissiyatı da gayet güzel fakat elime biraz ufak kaldığı için satmak zorunda kaldım. Palm tutuşa sahipseniz tavsiye etmem bu arada çünkü ufak bir mouse.

Elim cidden büyük. Bu yüzden omen reactor almayı düşünüyorum. Cidden ilk bakışımda bana "beni al" diyordu. Bence alınabilecek bir mouse. Zaten 2019'da en iyi 4. mouse seçilmişti.

Eliniz büyükse Rival 3 pek düşünmeyin. Reactor deneme fırsatım oldu iyi oturmuştu elime ama o yay mekanizması ileride sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum. Pek kullanıcı yorumu yok internette.

Eliniz büyükse Rival 3 pek düşünmeyin. Reactor deneme fırsatım oldu iyi oturmuştu elime ama o yay mekanizması ileride sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum. Pek kullanıcı yorumu yok internette.

Sorun çıkaracağını pek düşünmüyorum. Gamepower gibi bir marka öyle bir mekanizma yapsaydı bozulacağına emindik. Fakat omen piyasada sağlam bir marka. Uzun zaman sonra bile bozulacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı