HP Omen RTX 3060 + 5800H 12000 TL

SualpSener

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Son 5 tane kalmış umarım birkaç güne bitmez. Biterse ne alacağım ne yapacağım bilmiyorum :D
Şu ana kadar sanırsam 6+ konuya attım laptopu. Keşke baştan söyleseydin :D Şahsen çok beğendim ben. Saat 9'dan beri laptop'u inceliyorum. Kendi arkadaşım da alacak laptopu. Konulardan 2'sinde de alınacak ram bakılmaya başlandı.

Son düzenleme:
Şu ana kadar sanırsam 6+ konuya attım laptopu. Keşke baştan söyleseydin :D Şahsen çok beğendim ben. Saat 9'dan beri laptopu inceliyorum. Kendi arkadaşım da alacak laptopu. Konulardan 2'sinde de alınacak RAM bakılmaya başlandı.
Hocam son laptopu aldım :D nerede RAM önermişler konuların linki atabilir misiniz ?

Hocam son laptopu aldım :D nerede RAM önermişler konuların linki atabilir misiniz ?
Güle güle kullan. 2 tane bundan al. Bütçen var ise bu ssd'yi kaçırma. Mis gibi upgrade olur :D

Teknik desteğe kasa açılımı garanti dışı mı onu sor. Dışındaysa kendin alıp onlara taktırabiliyor musun diye sor.

Güle güle kullan. 2 tane bundan al. Bütçen var ise bu ssd'yi kaçırma. Mis gibi upgrade olur :D

Teknik desteğe kasa açılımı garanti dışı mı onu sor. Dışındaysa kendin alıp onlara taktırabiliyor musun diye sor.
Hocam SSD almaya gerek var mı ya ? RAM alıcam ama SSD işine giremem gibi şuan :D

Ram burada 45 TL daha ucuz hocam. 2 tanede 90 TL fark eder.

Hocam RAM'leri alıp acaba HP yetkili servisine gidip değiştirtebilir miyiz ya ? Bilginiz var mı?

Geri
Yukarı