HP Omen RTX 3060 laptopta RDR 2 aniden donuyor ve yanıt vermiyor

emregokhan690

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Epic Games'ten RDR2 satın aldım ve biraz oynadıktan sonra ekran donuyor ve hiçbir şekilde işlem yapılmıyor. Laptopun tuşundan yeniden başlatıyorum.
Çözümü var mı bilen varsa yazabilir mi?

Hayir ekranda hata çıkmıyor. Ve genelde 1,2 saat oynadıktan sonra oluyor ama her zaman olmuyor.
Bende de buna benzer bir sorun var(dı). Hp çözemedi ben deneye deneye buldum diyebilirim. Kesinliği yok ama hp sitesinden bilgisayarımın sürücülerini açtım. Sadece işlemci ve ekran kartının yazılımlarını kurdum. Ekran kartı : mayıs 2022 sürücüsü - İşlemci: ağustos 2022 ydi. Bunları kurdum ve tekrar denedim 4-5 saat kadar rdr oynadım herhangi bir sorun olmadı. NOT: Benim tüm oyunlarımda bu sorun vardı (30 dk geçmeden oyundan atma) ve dediğim gibi eski sürücülerle düzelttim. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bende de buna benzer bir sorun var(dı). HP çözemedi ben deneye deneye buldum diyebilirim. Kesinliği yok ama HP sitesinden bilgisayarımın sürücülerini açtım. Sadece işlemci ve ekran kartının yazılımlarını kurdum. Ekran kartı: Mayıs 2022 sürücüsü - İşlemci: Ağustos 2022 ydi. Bunları kurdum ve tekrar denedim 4-5 saat kadar RDR oynadım herhangi bir sorun olmadı. NOT: Benim tüm oyunlarımda bu sorun vardı (30 dk geçmeden oyundan atma) ve dediğim gibi eski sürücülerle düzelttim. Yatırım tavsiyesi değildir.

Deneyebilirim inşallah olur. Teşekkürler

HP sitesinden bakıp ekran k. Ve işlemci sürücülerinin tarihlerini buraya yazabilir misin? Ve bu durum tüm oyunlarda mı oluyor?

Şu an bir yere gitmem lazım siteden Akşam gelince bakarım kusura bakmayın ve tüm oyunlarda olmuyor sadece RDR2 de oluyor.

HP sitesinden bakıp ekran k. Ve işlemci sürücülerinin tarihlerini buraya yazabilir misin? Ve bu durum tüm oyunlarda mı oluyor?

Merhaba modelini öğrenebiliyorum ama tarihini nasıl Öğreneceğim?

Son düzenleme:
Şu an bir yere gitmem lazım siteden Akşam gelince bakarım kusura bakmayın ve tüm oyunlarda olmuyor sadece RDR2 de oluyor.

Merhaba modelini öğrenebiliyorum ama tarihini nasıl Öğreneceğim?
Hocam oradaki + tuşuna bastığın zaman bilgiler geliyor orada yazması lazım

Evet şimdi gördüm bir de çok bilmiyorum orada BIOS falan yazıyor hangilerine bakacağım?
Hocam işletim sistemi bilgilerini doğru girip girmediğini kontrol et. Sonrasında Sürücü-Grafik kartları sekmesini ekran resmi alıp buraya at.

Evet şimdi gördüm bir de çok bilmiyorum orada BIOS falan yazıyor hangilerine bakacağım?
Hocam bu arada söyleyeyim senin sorun başka bir şey de olabilir. Ben sadece kendi çözdüğüm yöntemi anlatıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı