HP Pavilion 15 alınır mı?

FoxinTheBox

Hectopat

Evet arkadaşlar uzun zamandır 10k altı PC arıyorum kardeşime ve en son bunu buldum. Hem işlemci hem ekran kartı hem de RAM olarak bundan iyisini bu fiyata bulamam diye düşünüyorum. Çünkü her şey çok pahalı. Zaten kendisi mimarlık öğrencisi ve bu bayağı işini görür diye düşünüyorum. Tek kötü yanı 60Hz olması ama zaten oyun oynayan biri değil. PC hakkında görüşlerinizi almadan önce sormak istedim.
Şimdiden herkese teşekkürler.
Not: 10k altı daha bundan daha iyi önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
144hz olması baya iyi geri kalan özellikleri aynı zaten hp ile, ama acer olduğu için biraz tereddütlerim var bilmiyorum.
HP modellerinin bazılarında kronik ısınma sorunu oluyor. Acer'ın soğutması HP'ye nazaran daha başarılı. Laptop konusunda @Radeon RX 5500M hocam daha bilgili, müsaitse sizi biraz yönlendirir. İki modelde de ısınan bir işlemci modeli (10750H) mevcut. Bu yüzden iyi bir tercih yapılmalı.

HP modellerinin bazılarında kronik ısınma sorunu oluyor. Acer'ın soğutması HP'ye nazaran daha başarılı. Laptop konusunda @Radeon RX 5500M hocam daha bilgili, müsaitse sizi biraz yönlendirir. İki modelde de ısınan bir işlemci modeli (10750H) mevcut. Bu yüzden iyi bir tercih yapılmalı.
inceleme videosunu izledim ısınma problemi eski modeller içinmiş işlemci hakkında fikrim yok sadece performansına baktım ve gayet iyidi. 10k altı ve özellikleri gayet iyi geldi. ama @Radeon RX 5500M son bir şey derse benim içinde iyi olur :)

İnceleme videosunu izledim ısınma problemi eski modeller içinmiş işlemci hakkında fikrim yok sadece performansına baktım ve gayet iyiydi. 10k altı ve özellikleri gayet iyi geldi. Ama @Radeon RX 5500M son bir şey derse benim içinde iyi olur :)

Hocam bu laptopu atmayı unutmuşum. 10750H işlemcili laptoplardan uzak durun.
RAM takviyesi yaparız derseniz MSI bravo 15 önerebilirim.

işlemci dışında bir farkı yok 2 pc nin ama bu attığınızın işlemcisini karşılaştırınca bu daha iyi sonuç verdi. ve dediğiniz gibi 10750h problemleri için de bunu tercih etmem daha iiy olacak. çok teşekkür ederim:)
edit: bu pc 144 hz miş üstelik. işkemci dışında bu kadar aynı ise neden fiyat farkı var ki anlamadım.
dostum kusura bakma rahatsız ediyorum ama son bir sorum olacak. Bu linkte attığın r7 li pc çok hoşuma gitti bugün alacaktım ama fiyatı 12.900 olmuş 9.700 den :(
bende omen buldum 1 tane bunla tek farkı 60hz olması ama olsun sence iyi midir? pavolion serisi sorunlu demiştin sanırım omen iyi midir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı