HP Pavilion 15 alınır mı?

İşlemcisi güzel, 4.4 GHz'ye kadar hız aşırtma yapılabiliyor. Ayrıca RAM'ini yükseltirseniz ve sabit diski SSD yaparsanız çok rahat edeceksiniz. Tabii bütçe yeterse 🙁

Genetik menteşe arızası var ekranı açarken dikkatli olun hocam onun dışında güzel bir bilgisayar performans olarak vesaire.
(kuzenimde aynı laptop var ekranı açarken menteşeler kapı gıcırdaması gibi zart zurt zart zurt ediyor servis kabul etmiyor bilginize) :)
İşlemcisi güzel, 4.4 GHz'ye kadar hız aşırtma yapılabiliyor. Ayrıca RAM'ini yükseltirseniz ve sabit diski SSD yaparsanız çok rahat edeceksiniz. Tabii bütçe yeterse 🙁

Sabit disk değiştirmek biraz zorlayıcı Optane RAM diye bir şey var içinde HDD Veya SSD onu çıkarınca sistem açılmayabiliyor.

Genetik menteşe arızası var ekranı açarken dikkatli olun hocam onun dışında güzel bir bilgisayar performans olarak vesaire.
(Kuzenimde aynı laptop var ekranı açarken menteşeler kapı gıcırdaması gibi zart zurt zart zurt ediyor servis kabul etmiyor bilginize) :)

Sabit disk değiştirmek biraz zorlayıcı Optane RAM diye bir şey var içinde HDD veya SSD onu çıkarınca sistem açılmayabiliyor.

Bilmiyordum dostum teşekkürler bilgin için, zor o zaman bu iş.

(Kuzenimde aynı laptop var ekranı açarken menteşeler kapı gıcırdaması gibi zart zurt zart zurt ediyor servis kabul etmiyor bilginize) :) acip kapamasinda zorluk oluyormu pc den yaziyorum ba[azi harfler yalnis olabilir basinca saymiyor

(Kuzenimde aynı laptop var ekranı açarken menteşeler kapı gıcırdaması gibi zart zurt zart zurt ediyor servis kabul etmiyor bilginize) :) acip kapamasinda zorluk oluyor mu PC'den yaziyorum ba[azi harfler yalnis olabilir basinca saymiyor.

Kapatınca tam kapanmıyor havada kalıyor bazen, açarken de biraz zorlayıp açmanız gerekiyor yoksa geri geri kapanabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı