HP Pavilion 15 alınır mı?

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben bir laptop almayı planlıyorum ve biraz karasız kaldım. Laptopta yapacağım işler oyun oynamak ve yayın açmak gibi işler olacak fakat biraz kararsız kaldım çünkü laptop HP marka bir laptop, HP yazıcı ürünlerinde mükemmel bir işçilik çıkartıyor fakat laptopta işler nasıl bilmiyorum o yüzden size sorayım dedim. Bu laptopta Ryzen 54600H işlemci ve GTX 1650 Ti ekran kartı var. Benim en çok merak ettiğim iki soru var. Birincisi laptopta yayın açarsam zorlanma olur mu? İkincisi bir ısınma durumu ile karşı karşıya gelir miyim?

Laptop linki.

Not: Laptopta +8 GB RAM eklenecektir.

Hocam öncelikle Pavilion'un Ryzen serilerinde ısınma sorunu pek yok diye biliyorum. Yanlışım varsa affedin lütfen hemen düzeltirim. Öbür türlü diğer işlerinizi görebilecek ve fiyatı uygun bir laptop piyasaya göre.

Benim önerim budur. Isınma sorunu yok ama ekran kartı bir tık zayıf GTX 1650 Ti'dan ama en azından başınızı ağrıtmaz.

Hocam son bütçeniz bu kadar mı çünkü 1650ti güzel evet ama rtx li modeller 12 bin tl civarında güzel bir indirimle 10 bine bulabilirsiniz bir tane biraz daha araştırın aciliyeti yoksa.

Malzeme kalitesi ortalama, Ryzen Pavilion modeller genel olarak daha az ısınıyorlar gördüğüm kadarıyla. Onun dışında başka bir olayı yok diye biliyorum. Klavye ve kasa kalitesi IPG3 modellerde bence daha önde, özellikle klavyesi çok daha iyi diye düşünüyorum tabii bu opsiyonel. İsterseniz ona da göz atabilirsiniz. 8GB eklemeyle yakın fiyata denk geliyor. Sadece birkaç kişide cw çıktığını okudum.

Özetle alınabilir bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı