HP Pavilion 15 au110nt mSATA SSD Takma

Ne takmalıyım?

• MSATA mı?

Oy: 0 0,0%
  • DVD okuyucuyu söküp sata SSD mi?

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    0
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Uluslarası Ticaret Öğrencisi
Arkadaşlar yukarda ismi geçen bilgisayarın mSATA yuvası var mı diye soracaktım. Yeni aldım açıp garantisini yakmak istemiyorum varsa mSATA bir SSD alacağım. Açılış kapanışlar hızlı ancak Adobe uygulamalarını falan kullanıyorum oyunlarda da daha iyi performans alacağımı biliyorum o yüzden servise taktırım varsa eğer bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

evt bendede aynı pc var bende bunu çok merak ediyorum eğer bilen varsa desin bende pc me ssd takmak istiyorum
yurt dışından bir parça satıcısına e-mail yolladım evet var diyor ancak satış yapmak için de söylemiş olabilir içini açmaya değmez garantiden çıkmasın

evt bendede aynı pc var bende bunu çok merak ediyorum eğer bilen varsa desin bende pc me ssd takmak istiyorum
Ekran Alıntısı.PNG

Konu sonu İçerisinde bir adet m2 yuvası var oda bildiğin üzre Wi-Fi modülüne ayrılmış yani SSD takamayız

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı