HP Pavilion 15-EC0001NT arka kapağı nasıl açılır?

erdikli101

Centipat
Herkese merhaba. HP Pavilion 15-EC0001NT Gaming laptop aldım ancak pili içinde. Bende pili çıkarmak istiyorum prize takılıyken pil ölmesin diye. Ancak arka kapağı açamadım, vidaları söktüm ancak açamadım. Fazla kurcalamadım, korktum açıkcası. Nasıl açabilirim arka kapağı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum arka kapağı açsan bile pili çıkarmamanı öneririm zaten pili içeri koymalarının mantığı çıkartıp takılmasın diye ayrıyetten bataryayı öyle kapağı açıp çıkartıyım şeklinde yapamıyorsun. Garanti dışında kalıyor zaten. Pile bağlı bir sürü kablo vs var bence hiç uğraşma.

Herkese merhaba. HP Pavilion 15-EC0001NT Gaming laptop aldım ancak pili içinde. Bende pili çıkarmak istiyorum prize takılıyken pil ölmesin diye. Ancak arka kapağı açamadım, vidaları söktüm ancak açamadım. Fazla kurcalamadım, korktum açıkcası. Nasıl açabilirim arka kapağı acaba?
merhaba laptopu nerden ne kadara almıştınız? ben bu modeli almayı düşünüyorun sizde bıraktığı ilk izlenim laptop hakkında olumlu olumsuz düşünceleriniz nelerdir? oynadığınız oyunlarda herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? ryzen 7 3750h işlemci genel oyun performansı nasıldır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı