HP Pavilion 15-EC0008NT oyunlarda ne kadar iyi performans gösterir?

Yaklaşık 5 dakika önce 3 günlük araştırma sonucunda aşağıya linkini bırakacağım bilgisayarı sipariş ettim. Üstteki arkadaşların yorumlarına katılmıyorum incelemeleri izlediğinizde benim aldığım Intel işlemcili modelin ısınma sorunu olmadığını göreceksiniz. Size de aynı modeli tavsiye ederim. Sizin attığınız üründeki işlemciden daha güçlü bir işlemciye sahip aradaki fiyat farkına ram ve HDD eklemelerini kendiniz yapabilirsiniz. Ben de 8 GB ram 1 TB HDD eklemesi yapacağım.

Yaklaşık 5 dakika önce 3 günlük araştırma sonucunda aşağıya linkini bırakacağım bilgisayarı sipariş ettim. Üstteki arkadaşların yorumlarına katılmıyorum incelemeleri izlediğinizde benim aldığım Intel işlemcili modelin ısınma sorunu olmadığını göreceksiniz. Size de aynen ı modeli tavsiye ederim. Sizin attığınız üründeki işlemciden daha güçlü bir işlemciye sahip aradaki fiyat farkına RAM ve HDD eklemelerini kendiniz yapabilirsiniz. Ben de 8 GB RAM 1 TB HDD eklemesi yapacağım.

Hayırlı olsun hocam. Aslında Intel'in özellikle 10. nesillerin çok güç harcadığından dolayı çok ısındığını belirteyim sonra sürprizle karşılaşmayın çünkü bir arkadaş sizin laptopun 1660 Ti maq Q modelini alıp 85 dereceye çıkıyor diye başlık açmıştı, maq Q bile 85'e çıkıyorsa daha diyecek bir şey yok ama soğutucu ile çözersiniz ya da belli olmaz size az ısınanı denk gelir.
Monster'da i7 alınırken HP'de Ryzen 5 alıyorsunuz.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-6/ + 300-400TL ile HDD ya da SSD.

HP'ye göre Monster daha iyi ama stokta yok o. Gelince muhtemelen 8500'den falan satışa sunarlar o zaman başlığı açan arkadaş alamayabilir.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun hocam. Aslında Intel'in özellikle 10. nesillerin çok güç harcadığından dolayı çok ısındığını belirteyim sonra sürprizle karşılaşmayın çünkü bir arkadaş sizin laptopun 1660 Ti maq Q modelini alıp 85 dereceye çıkıyor diye başlık açmıştı, maq Q bile 85'e çıkıyorsa daha diyecek bir şey yok ama soğutucu ile çözersiniz ya da belli olmaz size az ısınanı denk gelir.

HP'ye göre Monster daha iyi ama stokta yok o. Gelince muhtemelen 8500'den falan satışa sunarlar o zaman başlığı açan arkadaş alamayabilir.

Ama zaten fiyatları 200TL arttı.

Düşünürseniz ben de şöyle bir model önerebilirim. Yine i5 10300H işlemcili bir model. Şöyle diğer modellere baktığımda gördüğüm kadarıyla ya stokta yok ya da satışa kapatılmışlar.

1660ti ile alakalı bir sorun olabilir bu modelin incelemesinde çok yüksek değerlere çıktığını göremedim geldiğinde bakacağız. Bu arada bilgisayar yayından kaldırılmış ne yazık ki yeniden gelir mi gelince ne kadar olur bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı