HP Pavilion 15-EC1004NT alınır mı?

Bütçe
8000 TL ve altı
Hayır hocam.Özellikleri çok iyi ama çok ısınır.

Hocam ryzen 5 4600h tam tersi çok ısınan bir işlemci iyi bir laptop değilse.
AMD 4000 serisi Intel 10. Nesille karşılaştırıldığında oldukça serin çalışan işlemcilerdir.
Yeni Pavilion serisine baktığımızda ise Intel işlemciye sahip modellerin ısındığını görürken Ryzen işlemcili modellerin ısınmadığını görüyoruz.
@KpY0s hocam ısınmadığını anlatamadım siz anlatın bir de.
Bildirim gelmedi nedense.

Lenovo Lenovo Ideapad Gaming 3 82Ey00D3Tx R5-46 - Morhipo bu donanıma sahip en yakın fiyatlı cihaz bu, kendim de kullandım gayet güzel. Aradaki 700 liraya değer mi tartışılır, ben vermezdim o farkı sonuçta bunlar markaların giriş seviye laptopları ve emin olun yakın kalitede ürünler. Bu arada ryzen 5 4600 çok güzel bir işlemci fakat serin çalışıyor demek yanlış olur. Mesela bir 10750 gibi ısınmasa da çok serin çalışmıyor. Ayrıca AMD 105 dereceye kadar sınır çizmiş bu işlemciye, 70-80 dereceler hiçbir şey. Kısacası ürün zannımca gayet alınası.

cihazı kullanmayanlar yorum yapmış genelde ben 1 haftadır kullanıyorum gayet memnunum 6 saat aralıksız high ayarlarda titanfall2 oynadım max 65 c gördüm tek sorunu ram 8 biraz eksik kalıyor hp ne rami 4 +4 hpnin 16 gb ramlerinden taktım

Geri
Yukarı