HP Pavilion 15-EC1019NT 24D52EA alınır mı?

Canitim

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bu bilgisayarı almaya karar verdim. Fiyatı 7500 liraya bulunabiliyor. İşlemcisi, ekran kartı, ekran Hz değeri çok uygun. 512 GB SSD barındırması ise ayrı bir güzel. Daha önceki konumda şiddetle Monster bilgisayar almamamı söylemiştiniz. HP alınır mı peki? Bu bilgisayarı kullanan var mı aramızda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni fırınınıza hoş geldiniz. HP, Casper, Monster gibi markalar hele ki AMD CPU olanları iyi soğutamıyor. Yazın 90 dereceye varacaktır.
"Tecrübemle konuşuyorum, fanboyluk yapanlar gelmesin."

Şuan HP Pavilion G6 kullanıyorum. Çoğu ısı problemi yaşayanların işlemcileri eski i5-i3 işlemciler ben üst düzey oyunlarda bile işlemcimin 90 dereceyi geçtiğini görmedim .

HP'nin kalitesini nerede gördün hocam
Markalar kalite açısından ne kadar ekmek o kadar köfte mantığıyla çalışıyor ucuz laptopda tabi kaliteden bahsedemeyiz
Merhaba, bu bilgisayarı almaya karar verdim. Fiyatı 7500 liraya bulunabiliyor. İşlemcisi, ekran kartı, ekran Hz değeri çok uygun. 512 GB SSD barındırması ise ayrı bir güzel. Daha önceki konumda şiddetle Monster bilgisayar almamamı söylemiştiniz. HP alınır mı peki? Bu bilgisayarı kullanan var mı aramızda?

Alınabilir
Hocam pardon ama aralarında 6 yıl var nasıl karşılaştırabilirsin.
6 yıl önceki laptopu kullandığıma rağmen bunu söylüyorum yeni laptopların sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum

Bu model iyi arkadaşım kullanıyor.

Zahmet olmazsa rica etsem arkadaşın ile iletişime geçirebilir misin beni? Sonuçta az bir para harcamayacağım kaç aylık maaşımı vereceğim bu bilgisayara. Beni üzmesin istiyorum. Bu yüzden de olabildiği kadar ayrıntılı araştırmak istiyorum.

Zahmet olmazsa rica etsem arkadaşın ile iletişime geçirebilir misin beni? Sonuçta az bir para harcamayacağım kaç aylık maaşımı vereceğim bu bilgisayara. Beni üzmesin istiyorum. Bu yüzden de olabildiği kadar ayrıntılı araştırmak istiyorum.

Denerim tabii.

Geri
Yukarı