HP Pavilion 15-EC1019NT 24D52EA alınır mı?

Zahmet olmazsa rica etsem arkadaşın ile iletişime geçirebilir misin beni? Sonuçta az bir para harcamayacağım kaç aylık maaşımı vereceğim bu bilgisayara. Beni üzmesin istiyorum. Bu yüzden de olabildiği kadar ayrıntılı araştırmak istiyorum.

Hocam HP ile uğraşma Acer veya MSI bak forumda bir sürü öneri var.

Şuan HP Pavilion G6 kullanıyorum. Çoğu ısı problemi yaşayanların işlemcileri eski i5-i3 işlemciler ben üst düzey oyunlarda bile işlemcimin 90 dereceyi geçtiğini görmedim .
Kardeşim 90 derece ne? Dizel araba zaten 80-90 derece çalışıyor. 10 daha arta su kaynama derecesi dünyada. Laptop dediğin 70 civarında gezmeli ki bunu sadece ASUS ve MSI başarmış durumda.

Ucuza aldım diye sevindiğiniz laptopta her şekilden malzemeden ve soğutmadan kaçılmıştır. Unutmayın.

Kardeşim 90 derece ne? Dizel araba zaten 80-90 derece çalışıyor. 10 daha arta su kaynama derecesi dünyada. Laptop dediğin 70 civarında gezmeli ki bunu sadece ASUS ve MSI başarmış durumda.

Ucuza aldım diye sevindiğiniz laptopta her şekilden malzemeden ve soğutmadan kaçılmıştır. Unutmayın.
Laptopu ucuza almadım uzun zamandır kullanıyorum ayrıca laptopta 90 dereceyi geçmezse sıkıntı yok. 90 dereceye çok nadiren geliyor ayrıca dediğim gibi üst düzey oyunlarda (AAA) geçerli
normal orta-üst seviye oyunlarda 80 dereceyi geçmiyor bile

Laptopu ucuza almadım uzun zamandır kullanıyorum ayrıca laptopta 90 dereceyi geçmezse sıkıntı yok. 90 dereceye çok nadiren geliyor ayrıca dediğim gibi üst düzey oyunlarda (AAA) geçerli
normal orta-üst seviye oyunlarda 80 dereceyi geçmiyor bile
Tamam kardeşim sen bildiğini okumaya devam et.

Geri
Yukarı