HP Pavilion 15-EC2016NT fazladan SSD slotu var mı?

AliYağcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, laptopun 512 GB hafızası artık bana yetmemeye başladı. Hafızaya ekleme yapmak istiyorum fakat fazladan slot var mıdır bilemiyorum. Fazladan SSD veya hard disk slotu olup olmadığını, içini açmadan anlayabileceğim bir uygulama var mı? İnternette araştırdım fakat bulamadım cihaz linkini aşağıya bırakıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Cihaz: https://www.trendyol.com/hp/pavilio...tx3050ti-hdmi-144-hz-15-6-freedos-p-136699218

Son düzenleyen: Moderatör:
1adet M2, 2 adet SSD girişi var diye biliyorum.
SDD girişi derken sata SSD mi hocam ona göre alacağımda.
Arka kapağı söküp baktım. 1 adet 2.5 inç sata girişi var. Aynı modele sahip olan arkadaşlar için bilgilendirme.
Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Arka kapağı söküp baktım. 1 adet 2.5 inç sata girişi var. Aynı modele sahip olan arkadaşlar için bilgilendirme.Eki Görüntüle 1207618
dostum aynı pc bendede var ssd banada yetmemeye başladı boş slot dediğin sata girişimi m2 slotumu

Arka kapağı söküp baktım. 1 adet 2.5 inç sata girişi var. Aynı modele sahip olan arkadaşlar için bilgilendirme.Eki Görüntüle 1207618
dostum aynı pc bendede varda ssd banada yetmemeye başladı boş slot dediğin sata girişimi m2 slotumu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı