HP Pavilion 15-EC2030NT vs Lenovo Ideapad Gaming 3 15IHU6 vs 15ACH6 vs Acer Nitro 5 AN515-45

emirefe145

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
5600h Lenovo. 2K neden veriyorsun? Kur ve OEM key al oda orijinal.
birde o laptop da oynayacağım oyunlar için ram sıkıntı çıkarmaz mı ve ram arttırılmıyor artı şarj problemi var sanırım diğer lenovolara göre sıkıntılı bir laptop açıkcası listeden çıkarmayı unutmuşum

RAM arttiriliyor. Dediginiz olay L340 da gecerli. Şarj olayi ise 9-10 saat araliksiz oynamazsaniz sarji bitmez.

veri sızdırılması+ yavaşlama var sıfır bilgisayara bunu yapmak mantıklı gelmiyor (kullananlardan duyduğuma göre)
Biri sizi kandırmıs, sakın kuruluma 2k vermeyin.

Onerim laptop 4, IPG3'de batarya sorunu var.

RAM arttiriliyor. Dediginiz olay L340 da gecerli. Şarj olayi ise 9-10 saat araliksiz oynamazsaniz sarji bitmez.
yok bu laptopun yorumlarına bakarsanız adaptör woltajı düşük şarj da sıkıntı çıkartmasında dolayı insanlar iade etmiş bana acer daha mantıklı geliyor şuanda
Biri sizi kandırmıs, sakın kuruluma 2k vermeyin.

Onerim laptop 4, IPG3'de batarya sorunu var.
bende aynı fikirdeyim teşekkürler

Lenovo istemiyorsanız zorlamaya gerek yok ancak nötronu alıp bir bakın RAM 2x8 mi diye. 1x16 ise onu 2x16 yapmadan tam performans alamazsınız. Almadan önce 1x16 olduğunu öğrenirseniz 1x8'lik modeli alıp 2x8 yapın. Ben bunu 1x16 biliyorum.
Hayır, 135W fazlasıyla yetersiz.

135W yetersiz ama 1 saat oynatım batarya bitsin olayı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…