HP Pavilion 15-EC2030NT vs Lenovo Ideapad Gaming 3 15IHU6 vs 15ACH6 vs Acer Nitro 5 AN515-45

emirefe145

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de o laptop da oynayacağım oyunlar için RAM sıkıntı çıkarmaz mı ve RAM arttırılmıyor artı şarj problemi var sanırım diğer Lenovo'lara göre sıkıntılı bir laptop açıkçası listeden çıkarmayı unutmuşum

RAM arttiriliyor. Dediginiz olay L340 da gecerli. Şarj olayi ise 9-10 saat araliksiz oynamazsaniz sarji bitmez.

RAM arttiriliyor. Dediginiz olay L340 da gecerli. Şarj olayi ise 9-10 saat araliksiz oynamazsaniz sarji bitmez.
yok bu laptopun yorumlarına bakarsanız adaptör woltajı düşük şarj da sıkıntı çıkartmasında dolayı insanlar iade etmiş bana acer daha mantıklı geliyor şuanda
Biri sizi kandırmıs, sakın kuruluma 2k vermeyin.

Onerim laptop 4, IPG3'de batarya sorunu var.
bende aynı fikirdeyim teşekkürler

Yok bu laptopun yorumlarına bakarsanız adaptör woltajı düşük şarj da sıkıntı çıkartmasında dolayı insanlar iade etmiş bana Acer daha mantıklı geliyor şu anda

Bende aynı fikirdeyim teşekkürler

Lenovo istemiyorsanız zorlamaya gerek yok ancak nötronu alıp bir bakın RAM 2x8 mi diye. 1x16 ise onu 2x16 yapmadan tam performans alamazsınız. Almadan önce 1x16 olduğunu öğrenirseniz 1x8'lik modeli alıp 2x8 yapın. Ben bunu 1x16 biliyorum.
Hayır, 135W fazlasıyla yetersiz.

135W yetersiz ama 1 saat oynatım batarya bitsin olayı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı