HP Pavilion 15-EH1008NT nasıldır?

Bütçe
8500

Özbeymenek

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu modeli yarın alacağım almadan önce size danışmak istedim 2. el olarak alacağım 8600 TL'ye iş için kullanmayı düşünüyorum siz farklı bir şey önerir misiniz yoksa bu alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın garantisi devam ediyor ise alınır. Yani işlemcisi bir iş bilgisayarına göre fazlaca güçlü, ekstra özellikleri olmayan sıradan bir bilgisayar. Fiyatına göre iyi ama.

Cihazın garantisi devam ediyor ise alınır. Yani işlemcisi bir iş bilgisayarına göre fazlaca güçlü, ekstra özellikleri olmayan sıradan bir bilgisayar. Fiyatına göre iyi ama.
Maalesef garantisi devam etmiyor trendyol da sıfırı 24999tl baya uyguna düşürdüğüm için iyi geliyor bana bu fiyata önerebiliceğin bundan daha iyi bir şey var mıdır sence?

Maalesef garantisi devam etmiyor Trendyol da sıfırı 24999TL bayağı uyguna düşürdüğüm için iyi geliyor bana bu fiyata önerebiliceğin bundan daha iyi bir şey var mıdır sence?

Bu ürünün sıfırı yok. Bu yüzden öyle bir fiyatı var. İkinci el olarak bunu almanızdan daha iyi bir seçenek göremiyorum. Bu fiyata en iyi ihtimalle sıfır olarak i3 11th işlemcili bir laptop alabilirsiniz.

Bu ürünün sıfırı yok. Bu yüzden öyle bir fiyatı var. İkinci el olarak bunu almanızdan daha iyi bir seçenek göremiyorum. Bu fiyata en iyi ihtimalle sıfır olarak i3 11th işlemcili bir laptop alabilirsiniz.
Hocam az önce öğrendim 6 ay garantisi varmış daha gece gece alabiliceğim en güzel haberi aldım bu arada sıfırını trendyolda görmüştüm o yüzden söyledim şimdi baya keyfim yernde hem bu fiyata hem iyi bilgisayar

Geri
Yukarı