HP Pavilion 15 kullanıcıları

erenrck

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar birkaç tane konu açtım bu bilgisayarın ec0006nt modeli hakkında. Aldım, almaz olaydım. Şimdi de iade edemiyorum, servisine götüreceğim iade raporu versinler diye. Sormak istediğim şu: Sizde fanlar nasıl çalışıyor? Masaüstünde ya da oyun oynarken çok hızlı ve gürültülü mü? Bende öyle bir çalışıyor ki daha önce hiç böyle bir fan sesi duymamıştım yani. Size soruyorum çünkü servisine götürdüğümüz zaman adam iade edilmesin diye bir sorun olmadığından her şeyin normal olduğundan falan bahsetmesin diye. Ayrıca onboard ekran kartı aşırı ısınıyor, hem masaüstünde hem de oyunlarda harici ekran kartı olan Gtx1650 kullanıyor ama yine de yedekde duran Vega 8, 85-90 dereceye kadar çıkıyor.

Normalde hiçbir neden belirtmeden bile iade almaları lazım ama hepsiburada sorun çıkartıyor, niye böyle düşündün ki? Aradığımda ancak servisten alınacak belge ile iade aldıklarını söylediler.

Dostum cayma hakkına göre almaları lazım, elektronik ürünleri kapsamıyor diye bir şey yazmıyor. Ürün kullanılsa bile almak zorundalar ama bu kanun da işlemiyor demek ki. Uğraşıp geri verirdim de uğraşmak istemiyorum hiç. Yenisini istersem verirler herhalde artık istemiyorum da iade raporu alıp geri yollarım. HP ilk defa kullandım kullanmaz olaydım, 5 senelik Asus'umun hiçbir şeyi yoktu. Tekrar Asus alacağım bir şekilde iade ettirip.

Ayrıca sormak istediğim şey, diğerler HP Pavilion 15lerde de bu sorun var mı? Sende de aynı model olmasa da pavilion 15 var galiba. Fan sesi çok gürültülü ve hızlı mı söyler misin?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı