Hp Pavilion 15-P015ST iyi midir?

• Konuyu başlatan btn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 6B
Kardeşim aynı laptop bende var. Şuan için açamadığı oyun yok gerçekden çok performanslı. GT840m Kötü bir kart değil üstelik Dx12 de gelicek. :D

Gayet güzel bir laptop. Tüm oyunları lowda kaldırır. Ancak biraz ısınma sorunu var. Eğer altına bir fan alırsan tadından yenmez (y)

Nasıl lowda oynar arkadaşlar GT840m kötü bir kart değil kendimin olduğu için söylemiyorum. Test ettiğim için söylüyorum. Battlefield Hardline 1366x768 çözünürlükde yüksek ayarlarda 30 fps üstü akıcılıkdan ödün vermeyen bir kart. Isınma sorununa gelirsek HP yeni modellerinde cidden ısınma sorununu çözmüş. Bu düzeydeki bütün laptoplarla aynı ısınıyor. Ben işimi garantiye almak için altına 70 TL değerindeki soğutucu aldım yinede. Sıcaklık konusundada benim dilim casperdan yandı. Zaten bu laptopun ısınması beklemek biraz saçma U serisi bir işlemci kullaniyor. U serisi işlemciler kırpılmış oluyor yani 2 fiziksel 4 mantıksal ışlemci ve bu işlemciler düşük güç tüketimli olduğu için diğer kırpılmamiş işlemcilere göre daha az ısınıyor. Konuyu son kez toparlarsak HP bu laptopu özenerek yapmış belli bu fiyata alınabilecek en güçlü laptop. :D

Aynı notebooka sahibim ve ısı oyunlarda neredeyse 70 derecenin üstüne çıkmıyor.
Ayrıca çoğu oyunda da işimi görüyor.
Istersen bir ara oyunlardaki fps değerlerini paylaşabilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı