HP Pavilion 15-P211NT Sol Tık Sorunu

bilisimci1

Hectopat
2 hafta önce Vatan Computer'daki satış elemanı güzel ağız yaparak alacağım bilgisayardan beni vazgeçirdi.

Bu bilgisayarı alacak iken: HP PAVILION MOR 15-P102NT CORE İ5 4210U 1.7GHZ-8GB-1TB+8GBSSD-15.6-2GB-W8.1

Bunu aldım; HP PAVILION MAVİ 15-P211NT CORE İ5 5200U 2.2GHZ-8GB-1TBHDD-15.6-2GB-W8.1

Bilgisayarı aldığımda bir problem yok gibiydi zaten kabullenmiştim 2.300 TL bütçem vardı ilk zamanlar oyun filan oynamıyordum. Birkaç tane oyun indirdim BattleField Bad Company 2, Medal Of Honor vs. Fps oyunlar ve bir sorun çıktı, canımı sıkmaya başladı. Oyunlarda sol click tuşu sürekli takılı kalıyor bazen tıklamıyor ve bu sorunu 1 haftadır çözemedim ne yapsam olmadı. Her oyunda böyle açıkçası 1 haftadır soğuttu beni hayattan mouse gerektiren oyunları bıraktırdı o derece. Bilgisayarın kendi klavyesini kullanınca mouse hareket etmeme sorununu çözdüm fakat bu problemi bir türlü çözemedim ne yapsam olmuyor çıldıracağım en sonunda garantiye yollamayı düşünüyorum. Son çare olarak buraya yazıyorum lütfen bu problemi yaşayan ve çözen biri varsa çözüm yolu söylesin. Bayağı bir araştırma yaptım sorun ile ilgili ama yok, benden başka kimse mi yaşamadı bu sorunu çıldıracağım en sonunda.

En son dün akşam lol oynadım onda da aynı problemler var sinir olmaya başladım.Tüm driverlar güncel. Fare ayarlarının ss'sini bilgisayara geçince buraya atacağım. Bu problemi çözen kişiye helal olsun diyorum.

1.jpg
2.jpg

Denediklerim:
  1. 3 Mouse ile denedim hepsinde aynı sorun.
  2. Güncellemeler tamam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı