HP Pavilion 15 serisi kullanan var mı?

mamburo

Kilopat
Daha fazla  
HP'nin Pavilion 15 serisi hakkında birkaç farklı yerde sorunlu olduğunu okudum. Kullanan var ise yardımcı olursa sevinirim. Diğer markalara göre daha ucuz kalıyor ama bu yorumlar da akıl karıştırıyor.

HP'nin Pavilion 15 serisi hakkında birkaç farklı yerde sorunlu olduğunu okudum. Kullanan var ise yardımcı olursa sevinirim. Diğer markalara göre daha ucuz kalıyor ama bu yorumlar da akıl karıştırıyor.
Hangi teknolojik alet sorunlu değil ki. Senin aklında bir ürün falan varsa link bırak, inceleyelim öyle cevap verelim. Eğer bütçen başka bir ürün almaya yetiyorsa, farklı alternatifleri de düşünebilirsin.

Hangi teknolojik alet sorunlu değil ki. Senin aklında bir ürün falan varsa link bırak, inceleyelim öyle cevap verelim. Eğer bütçen başka bir ürün almaya yetiyorsa, farklı alternatifleri de düşünebilirsin.

Aklımda birçok model var. Genel olarak 1650 ekran kartlı bi model düşünüyorum. 6000 civarı. Marka konusunda kararsız kaldım.

Hocam bunların SSD'si ne kadar yeter acaba? Ben de bu ve Excalibur'un 240 GB'si arasında gidip geliyorum. Bunlara HDD veya SSD ekleme yapabilir miyiz sonradan? Teşekkür ederim öneri için buarada.
Orada özelleştir kısmı olması lazım bi bakar mısın? Excalibur çöp.

Hocam yanlış anladınız benim istediğim özelleştirmek değil. Sonradan HDD veya SSD eklemek. Tüm param 240 GB'lık modele yetiyor o nedenle sordum. Bir de neden çöp dediniz onu sorabilir miyim?
İkisini de denedim, Monster kalitesi bir farklı. İlerde tabii ki HDD veya SSD ekleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı