HP Pavilion 15 SSD Tavsiyesi

batudiler

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben HP Pavilion 15 laptobuma SSD ve HDD almak istiyorum fakat optik sürücü yerine takacağım dönüştürücünün 12.7 ve 9.5 mm'lik çeşitleri var hangisini almam doğru olur?

Ek olarak, Visual Studio kullanarak mobil uygulama geliştiriyorum, SSD'ye sadece Windows, Visual Studio ve gerekli bir kaç uygulama kuracağım. 240 GB SSD yeterli olur mu, kapasite sıkıntısı çeker miyim? HDD 7200RPM olacak.

SSD, HDD ve optik sürücü yerine takacağım dönüştürücü için tavsiyelerde bulunabilir misiniz?

Aklımdaki SSD ve HDD;

WD Black 750GB 7200RPM Sata 3.0 16Mb 2,5" Notebook Disk Fiyatı

Toshiba OCZ TR150 480GB 550MB-520MB/s Sata3 SSD Fiyatı

Şimdiden çok teşekkür ederim..

Son düzenleyen: Moderatör:
DVD driverın kalınlığı alacağın tablanın kalınlığını belirler.
Makinayı kullanacak olacak sensin, dolayısıyla kapasite sorunun cevabını en sağlıklı sen verebilirsin.
Kalınlığı ölçüp emin olduktan sonra bu linkteki ürünlerden uygun olanı ya da aynı ürünün TR'de satılanlarını seçebilirsin. Shop HP Pavilion 15 hdd caddy online Gallery - Buy HP Pavilion 15 hdd caddy for unbeatable low prices on AliExpress.com
Çok teşekkür ederim, içimi rahatlattınız.. ^^

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı