HP Pavilion 434L8EA Laptopa SSD/HDD Ekleme

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Technopat sakinleri, laptopuma SSD veya HDD eklemek istiyorum. Ama M.2 veya SATA SSD veya HDD desteğinden emin olamadım. 2 sorum var.
1-Hangisini ekleyebilirim?
2-Kendim takarsam garantisi gider mi? Giderse servise versem onlar takabilir mi ve ücret alırlar mı? Alırlarsa ne kadar alırlar?
Laptopun linki: HP Pavilion 434L8EA Ryzen5 5600H 8 GB 256 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
HP'deki özellikleri: HP Pavilion Gaming Laptop 15-ec2023nt Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği
İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Technopat sakinleri, laptopuma SSD veya HDD eklemek istiyorum. Ama M.2 veya SATA SSD veya HDD desteğinden emin olamadım. 2 sorum var.
1-hangisini ekleyebilirim?
2-kendim takarsam garantisi gider mi? Giderse servise versem onlar takabilir mi ve ücret alırlar mı? Alırlarsa ne kadar alırlar?
Laptopun linki: HP Pavilion 434L8EA Ryzen5 5600H 8 GB 256 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
HP'deki özellikleri: HP Pavilion Gaming Laptop 15-ec2023nt Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği
İyi sosyaller.

Kendin takarsan garantisi gider. Onlar takarsa kazık bir fiyata takar ürünü kendin al laptop ile birlikte yolla onlar ücretsiz takar.

Boş yuva olup olmadığını servisi arayarak öğrenebilirsiniz hocam internette pek bir şey bulamadım.
Servise WP'den yazdığımda aşağıdakileri takabileceğimi söyledi.
256 GB, PCIe, NVMe, TLC, solid-state drive + 1 TB, 7200 rpm hard drive
128 GB, PCIe, NVMe, TLC, solid-state drive + 1 TB, 7200 rpm hard drive
128 GB, PCIe, NVMe, TLC, solid-state drive + 1 TB, 5400 rpm hard drive
M.2, NVMe solid-state drive
1 TB, PCIe-3 × 4, TLC
512 GB, PCIe-3 × 4, TLC
512 GB, PCIe, value
256 GB, PCIe-3 × 4, TLC
256 GB, PCIe, value
Yani Sata SSD veya HDD takabilir miyim? Listeyi tam olarak anlayamadım çünkü. Servis ücretli dahi olsa yapmıyormuş takma işlemini.
(Bu arada ben takarsam cihaz zarar görmezse garanti gitmiyormuş.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı