HP Pavilion 68n71EA R5 5600H RTX 3050 Ti nasıldır?

RAM'i ileride 16 GB yapmanızı tavsiye ediyorum, onun dışında hayırlı olsun.

Teşekkür ediyorum bende öyle yapacağım biraz zaman geçsin aldığımdan beri açık saat 8-9 gibi kargodan geldi ısınma sorunu var diyorlar Valorant oynadım ve sıcaklık yoktu şu ana kadar biraz daha kullanayım incelemesini atacağım.

60Hz'den 144Hz'e geçince benim eşgal :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ediyorum bende öyle yapacağım biraz zaman geçsin aldığımdan beri açık saat 8-9 gibi kargodan geldi ısınma sorunu var diyorlar Valorant oynadım ve sıcaklık yoktu şu ana kadar biraz daha kullanayım incelemesini atacağım.

Bende HP Victus AMD 6800H/ 3050 Ti olan modeli kullanıyorum alt kasa olarak bayağı benziyorlar.
5600H'ın ısınma performası nasıl olur onu tam bilmiyorum ama AMD 6800H ısı konusunda gerçekten çok iyi ve laptopun 2 soğutma çıkışı olması beni korkutmasına rağmen endişemi yersiz çıkarttı.
4 çıkış olan laptopların birçoğundan daha iyi soğutması var derim yani HP mühendisliği gerçekten konuşturmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende HP Victus AMD 6800h/ 3050 Ti olan modeli kullanıyorum alt kasa olarak bayağı benziyorlar.
5600H'ın ısınma performası nasıl olur onu tam bilmiyorum ama AMD 6800H ısı konusunda gerçekten çok ve laptopun 2 soğutma çıkışı olması beni korkutmasına rağmen endişemi yersiz çıkarttı.
4 çıkış olan laptopların birçoğundan daha iyi soğutması var derim yani HP mühendisliği gerçekten konuşturmuş.

Beni de tek korkutan sıcaklıktı şu anlık bir şey yok bakalım ileride bakacağız olmadı soğutucu alabilirim ve yanına bir 8 GB RAM daha.

Beni de tek korkutan sıcaklıktı şu anlık bir şey yok bakalım ileride bakacağız olmadı soğutucu alabilirim ve yanına bir 8 GB RAM daha.

Bilgisayarı en çok zorladığım şey Fortnite oldu sadece VRAM yetersizliği hissettim yüksek ayarlarda çok drop giriyordu, orta ayarlarda 100 FPS üzerinde sıkıntısız oynuyorum. CPU-GPU sıcaklık değerleri 75 üzerine çıkmadı ben başaramadım yani. O değere ulaşsa da ısı klavyenin ortaya vuruyor oyun oynadığın tuşlarda ısı hissetmiyorsun ama o laptopun yapısı tam nasıl bilmiyorum aynıdır gibime geliyor iç tasarım aşağı yukarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı en çok zorladığım şey Fortnite oldu sadece VRAM yetersizliği hissettim yüksek ayarlarda çok drop giriyordu, orta ayarlarda 100 fps üzerinde sıkıntısız oynuyorum. CPU-GPU Sıcaklık değerleri 75 üzerine çıkmadı ben başaramadım yani. O değere ulaşsa da ısı klavyenin ortaya vuruyor yani oyun oynadığın tuşlarda ısı hissetmiyorsun ama o laptopun yapısı tam nasıl bilmiyorum ama aynıdır gibime geliyor iç tasarım aşşağı yukarı.
İkisi de HP Aynıdır diye düşünüyorum aynı olmasa da benzerdir.

Geri
Yukarı