HP Pavilion 800 Gaming klavye alınır mı?

Cherry mix Switch'ten sonra en iyi ikinci qutemu Switch'ler bir birine yakınlar hayal kırıklığından bahsetmişsin ama tam araştırma yapmamışsın kardeşim sana tavsiyem anlamadığın konularda bence böyle yorum yapman tuhaf olmuş.
Bence senin biraz araştırma yapman lazım. Çünkü azıcık bilgisi olan biri bile sıralamada Kailh ve Gateron anahtarlardan sonra Outemu anahtarlar geldiğini bilir. Bir de gelip açtığım konuya saçma sapan mesajlar atıyorsun. Komiksin.

#Dark_angel

Bence senin biraz araştırma yapman lazım. Çünkü azıcık bilgisi olan biri bile sıralamada Kailh ve gateron anahtarlardan sonra Outemu anahtarlar geldiğini bilir. Bir de gelip açtığım konuya saçma sapan mesajlar atıyorsun. Komiksin.

Bırak birkaç cümle öğrenmiş bilmişlik yapma anladığınız yok boş boş yorum yapıp insanların karıştırmayı iyi yapıyorsunuz gereksiz bilgilerle dediğim gibi birkaç isim öğrenmiş insanları yanlış yönlendirme bir komik olan sensin senin açtığın yorumlar bile gereksiz.

Cherry mix Switch'ten sonra en iyi ikinci qutemu Switch'ler bir birine yakınlar hayal kırıklığından bahsetmişsin ama tam araştırma yapmamışsın kardeşim sana tavsiyem anlamadığın konularda bence böyle yorum yapman tuhaf olmuş.

Hiçbir bilgin yok arkadaşım boş yapma Outemu mu en iyi ikinci Switch haha.

#Dark_angel

Bırak birkaç cümle öğrenmiş bilmişlik yapma anladığınız yok boş boş yorum yapıp insanların karıştırmayı iyi yapıyorsunuz gereksiz bilgilerle dediğim gibi birkaç isim öğrenmiş insanları yanlış yönlendirme bir komik olan sensin senin açtığın yorumlar bile gereksiz.
Seni cahillikle baş başa bırakalım en iyisi. Outemu'nun en iyi 2. anahtar olduğuna inanmaya devam et sen.

Ama...
HP.
Neyse.
Bu arada amacım markayı kötülemek değil. Sıkıntı yaşamadıysanız herkes yaşamayabilir ancak çoğu kişi yaşadığı için önermiyoruz. HP'nin genelde laptopları ısınıyor.

almanızı önermem. Sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Her markanın kötü ürünleri olabilir. Markaya göre ürünü yargılamak aşırı saçma.

Rampage bile arada sırada kaliteli ürünlere logo basıp satabiliyor.

Pavilion klavyelerden emin değilim ama HP Omen encoder serisi klavyeler gayet kaliteli.

#Dark_angel

Hocam 4 kere okudum anlamadım diğer mesajlara geçiyorum. Keşke arada bir virgül gibi vurguları birbirinden ayıracak araç kullansaymışsınız.

Merhaba efenim HP 800 klavye aldım bilek dayamasını taktım ama çıkarması zor bunu nasıl çıkarırım?

Tırnağını kırmak zedelemek istemiyorum.

Dosya Ekleri

• 2E091041-8E88-411A-9F32-6DF85B684C09.jpeg
    2E091041-8E88-411A-9F32-6DF85B684C09.jpeg
    159,5 KB · Görüntüleme: 101
Merhaba efenim HP 800 klavye aldım bilek dayamasını taktım ama çıkarması zor bunu nasıl çıkarırım?

Tırnağını kırmak zedelemek istemiyorum.

Sizin attığınız klavyede Türkçe karakterler gözüküyor ama zymnax adlı kullanıcı Türkçe karakterler yok demiş almayı düşünüyordum ama iyice kafam karıştı yardımcı olabilecek var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı