HP Pavilion CB008NT termal macun değişimi

boraplay

Hectopat
Daha fazla  
HP Pavilion CB008NT laptopta aşırı ısınma şikayetim var. Anlık işlemci ısı yükselmeleri ile başım dertte. 6 ay önce sıfır aldığım PC böyle sorun yapınca açıp temizlemek istedim. %99 temizdi fakat fotoğrafta bir yanlış var mı merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Cooler Master Mastergel Maker Nano Elmas Partiküllü Termal Fiyatı Macun olarak da bunu almayı düşünüyorum. Sizce iyi bir tercih olur mu? Laptop havalandırma açısından gayet iyi durumda olsa bile ısındığını belirteyim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke garantiyi bozmasaydın.
Bahsettiğin değerler nedir?
Bende aynı termal macun var, 45 TDPli işlemciye geçince ister istemez almak durumunda kaldım ama sonuç iyi. Başta spatulasıyla yayarak yaptım o pek başarılı olmadı, sonrasında yaymadan bir çizgi halinde uyguladım çok daha iyi oldu.

Keşke garantiyi bozmasaydın.
Bahsettiğin değerler nedir?
Bende aynı termal macun var, 45 TDPli işlemciye geçince ister istemez almak durumunda kaldım ama sonuç iyi. Başta spatulasıyla yayarak yaptım o pek başarılı olmadı, sonrasında yaymadan bir çizgi halinde uyguladım çok daha iyi oldu.
Bostayken 50 derece...bazen bostayken bir anda 97 derece...yaklasik 2 dakika geziyor oralarda...sonra yine 50 derece..fabrikasyon macunun vaziyeti..iyiki acmisim yoksa anakart yanicakti...http://i.hizliresim.com/PDZzk5.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı